2737
2734

سلام دوستان - کیا پیش دکتر بهروز جلالی عمل بینی داشتن؟-راضی هستین ایا از کار ایشون؟ یا دکتر دیگه ای رو معرفی میکنید-از هر کی می پرسم میگم دکتر جلالی خوبه ولی واقعا استرس گرفتم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
منم قراره جراح بینی ترمیمی انجام بدم  مشکلم نوک بینی و کشیده بودنشه . تو اراک فعلا پیش جلالی رف ...

همین جلالی بهتره فکر کنم-من بالاخره مهر پارسال عمل کردم -راضیم از فرم بینیم

من مشکل بینیم کشیدگی و نوک تیز بودن پایینشه، میخام طبیعی بشه جلالی پس خوبه؟ زمانی و حیدری چی؟ 

من خودم گفتم طبیعی دقیقا همونطور که میخواستم شد-فقط پلیپ داشتم الان اون سمت بینی که پلیب بوده کمی کیپه

2738
من مشکل بینیم کشیدگی و نوک تیز بودن پایینشه، میخام طبیعی بشه جلالی پس خوبه؟ زمانی و حیدری چی؟

حیدری رو انتخاب کردی یا جلالی؟

عاااشق پیراپزشکیم😍از 27 اسفند شروع کردم به خوندن دعا کنید به هدفم برسم و قبول شم😔امیدوارم که بشه

تروخدا پیش بهروز جلالی عمل نکنید،برامنو خراب کرد،کلا کجه اصلا هم مسئولیت خراب کردن عمل هاشو نمیپذیره،بجای درست کردن بینی که خراب کرده دروووووغ تحویلم داد،خدا ازش نمیگذره،پول وقتم گذاشتم که گندبزنه 😭

بنظر من زمانی که اصلا نرو جدیدا داره گند میزنه از یکی آشناهامونو پنبه هاشو یادش رفته در بیاره نوک بینیش شده اندازه گردو.. حیدری هم خوبه کارش انصافا ولی جلالی واقعا راضی بودم از کارش خیلیم خوش اخلاقه دقیقا گوش داد چی میخوام همونو برام انجام داد 

2706