2737
2734

من همش عصر ها فکر میکنم چی بدم به گل پسری بخوره.خیلی ضعیف و فوق العاده بد غذاس 

از خوراکی های محلی و  دست سازتون بگین 

از سن و قد و وزن کوچولاتون بگین /پسر من 4 سالشه و 15 کیلو وزن داره و 101 قدش

خدایا مرا آن ده که آن به   

وزن تولدش چند بوده؟؟

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

براش سوپ پختی با کره بپز بده بخوره 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

سلام اسی جون 

من پسرم یک سالشه و ۱۲ کیلو  براش برنج و سیب زمینی درست می کنم و بهش روغن محلی میزنم دوست داره ولی خوب کلا کم غذاست

سوپ هم خوب میخوره گوشت گوسفندی رو با کره تفت میدم بهش سیب زمینی هویج عدس جو برنج و سبزی میزنم و پنج شش ساعت میزارم بپزه و بعد با گوشت کوب برقی کمی میکس میکنم مثل حلیم میشه خوب میخوره تخم مرغ محلی تو کره هم خوبه تفت بدی و بهش بدی.

دایره غذایی پسره من کمه چون غذاهای سفت خوب نمیخوره

موفق باشی

خدایا مرررسی بابت تموم نعمت هایی ک ب من دادی بابتهمسر خوب وپسر قشنگممرررسی ک هیچ وقت منتظرم نذاشتی.دوست دارم خدا
وزن تولدش چند بوده؟؟

2.700 بود.من تو بارداری فشار خون گرفتم و همین باعث شد که جنین خوب وزن نگیره .

والبته وقتی بدنیا آمد بند نافش خشک بود و روز دوم افتاد.خدا خیلی بهمون رحم کرد

خدایا مرا آن ده که آن به   
2738
اول سلامتی مهمه اب هویج  اب پرتقال صبح ناشتا بده و گوشت قرمز حتما تو غذاش باشه وسبزیجات مثل کدو ...

اصلا لبنیات نمیخوره .میگه ماست و شیر و پنیر کثیفه .تازگی گاهی به مدد تبلیغات آلیس یکم به شیر کاکایو علاقه پیدا کرده

بردم دکتر تغذیه میگه وسواس داره برای همین به غذاها میگه کثیف

مثلا آب وقتی میخواد شب باید حتما براش تازه از یخچال بیارم /آب بالا سرشو نمیخوره

خدایا مرا آن ده که آن به   
وزن تولدش چند بوده؟؟

راستی دختر داییتون روش های طب سنتی رو امتحان کرده؟؟ مثلا ماساژ تخمدان با روغن سیاهدونه و بادکش و اینا؟؟

از تو امضاتون متوجه مشکلشون شدم

خدایا مرا آن ده که آن به   
شیر کاکاعو اصلا خاصیت نداره تازه پیش فعالش میکنه

فکر میکنم لااقل یکم بهش شیر برسه !!!

تا حالا بجز شیر خودم که 2 سال خورد لب به شیر و شیرخشک نزده 

فعلا بزور شربت کلسیم نگه داشتمش  

خدایا مرا آن ده که آن به   
چقدی میخوره

مثلا برنج ک میزارم نهایت ی کاسه ماست خوری اونم نه پُر پُر سوپ و دوست داره شاید ی کاسه ماست خوری و نصفی هم بخوره کلا چون از اول بازیگوش بود و با ادا و اصول بهش غذا دادم عادت کرده اول باید براش با گوشی فیلم بزارم نگاه کنه حواسش پرت شه تا غذاش و بخوره

خدایا مرررسی بابت تموم نعمت هایی ک ب من دادی بابتهمسر خوب وپسر قشنگممرررسی ک هیچ وقت منتظرم نذاشتی.دوست دارم خدا
2706