2733
2734
عنوان

انوکساپارین و سقط

7356 بازدید | 40 پست

سلام خانوما.من یه سقط داشتم تو هفته هشتم که قلب هم داشت و بعدش همه آزمایشات بعد سقط رو انجام دادم و برام تشخیص مشکل خودایمنی دادن.الان دوباره هشت هفته باردارم وقلب داشته انوکساپارین میزنم با اسپرین ولی از صبح تهوعم قطع شده توروخدا کسی بوده با وجود آمپول بازم بچه رو از دست بده؟اگه اینطور بشه چیکار میشه کرد؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم خیالت راحت حالش خوبه.چونوانوکسا واسپرین داری.طببعیه که تهوعت بهتربشه شایدبعدازظهریافردا دوباره ...

اخه من تجربه شو دارم،نه چشمام سیاهی میره مثل دیروز نه تهوع دارم.اون دفعه هم اینطوری شدم😭😭فک کنم فقط بچه های من تو دنیا زیادین

2731

ببخشید یه سوال شما ازوفتی چواب ازمایش گرفتید انوکسا شروع کردید یابعداز تشکیل قلبش؟

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
اخه من تجربه شو دارم،نه چشمام سیاهی میره مثل دیروز نه تهوع دارم.اون دفعه هم اینطوری شدم😭😭فک کنم فق ...

نترس عزیزم بسپارش ب خدا منم سقط داشتم مکرر بعد خداراشکر الان یه بچه ۳ساله دارم منم مشکل خود ایمنی داشتم پردنیزولون میخوردم وانوکسا هم میزدم

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2738
اخه من تجربه شو دارم،نه چشمام سیاهی میره مثل دیروز نه تهوع دارم.اون دفعه هم اینطوری شدم😭😭فک کنم فق ...

گل دختر من خودم دوباره مثل شماسقط کردم یهنی اول قلب داشتن بعدایست کردن الانم باردارم انوکسا واسپرین دارم خیالم راحته.منمودقبقا مثل شماهمینطوری میشدم ونگران میشدم .بهت قول میدم حالش خوبه

از همون روزی که آزمایش مثبت شد

ممنون لطف کردی عزیزم😍انشالله ک نی نی سالم وصالح بیاد توبغلت 

نترس عزیزم بسپارش ب خدا منم سقط داشتم مکرر بعد خداراشکر الان یه بچه ۳ساله دارم منم مشکل خود ایمنی دا ...

خداروشکر عزیزم.معمولا آنوکساپارین درمان میکنه.ولی من که شانس ندارم

گل دختر من خودم دوباره مثل شماسقط کردم یهنی اول قلب داشتن بعدایست کردن الانم باردارم انوکسا واسپرین ...

ممنون از دلداریت عزیزم ایشالا که همینطوره،برا شما هم وقتایی بود که علایمت قطع بشه؟

2706