2726

من بعد از دوسال درمان نازایی ایشون رو بهم معرفی کردن. خیلی تعریفش رو شنیدم. هفته پیش برای جلسه اول رفتم مطب شون

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روز سوم پریودی رفتین ؟چه مشکلی داشتین من احتمالا تنبلی تخمدان دارم

من چند ساله که درگیر ناباروری هستم. دو بار آی یو آی و دوبار آی وی اف ناموفق داشتم و کلی درمان های دیگه ایشون رو برای ادامه درمانم بهم معرفی کردن. نه روز سوم نرفتم. در واقع ایشون بعد از بررسی روند درمان تا الان ، برام آزمایشات هورمونی روز سوم رو نوشت و قرار شد روز سوم برم آزمایش و جواب رو ببرم پیشش تا راه حل بده. اگه روز سوم بخوای بری که دیگه فرصت برای آزمایش هورمونی نداری . چون باید حتما روز سوم آزمایش رو بدی. قبلش برو. ضمن اینکه مطبش برای حدود 40 روز بعد نوبت میده.

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
2728
من چند ساله که درگیر ناباروری هستم. دو بار آی یو آی و دوبار آی وی اف ناموفق داشتم و کلی درمان های دی ...

من آزمایش روز سوم دکتر دیگه ای برام نوشت انجام دادم جواب و میخوام ببرم،میگن روز سوم سونو

واژینال انجام میدن،انشالله که زود زود جواب بگیری عزیزم

من آزمایش روز سوم دکتر دیگه ای برام نوشت انجام دادم جواب و میخوام ببرم،میگن روز سوم سونو  واژی ...

اول نوبت بگیر. بذار آزمایش ات رو ببینه . من این چند ساله پیش هر دکتری رفتم اول آزمایش هورمونی داد و بعد سونو روز چهاردهم که وضعیت فولیکول هام رو مشخض کنه. هیچ کدوم روز سوم سونو ندادن

[QUOTE=103175470]به من پرفسور طاهریان رو‌معرفی کردن، با مریضاشم که صحبت کردم همه راضی بودن و‌جواب گر ...

آقا، مسن هستن، من سه بار تا حالا ویریت شدم پیشش، نوبت اول آزمایش برای منو شوهرم نوشت، نوبت دوم جوابارو بردم و سونو sis شدم، نوبت سوم آمپول hgc داد، الانم روز ۲۶ دورمم، البته من دو تا سقط تو هفته های ۱۲ و ۱۵ داشتم

آقا، مسن هستن، من سه بار تا حالا ویریت شدم پیشش، نوبت اول آزمایش برای منو شوهرم نوشت، نوبت دوم جوابا ...

انشاالله هفته دیگه خبر بارداری تو بدی عزیزم پست قبلی و ویرایش نداشت دوباره زدم ،اجیم اومد اتاقم هول کردم اشتباه تایپ کردم  

یکی از دوستام که مشاوره شرکت کیم کالاست اینم شمارشه09120132883 به من داروی گیاهی داد که کمتر از یک ماه من و همسرم بچه دارشدیم حتما به سایتشون برین ..ما خیلی درمان کردیم اما نشد..مشاوره خوبی دارن

انشاالله هفته دیگه خبر بارداری تو بدی عزیزم پست قبلی و ویرایش نداشت دوباره زدم ،اجیم اومد اتاقم هول ...

عزیزم شما از این دکتر نتیجه گرفتید؟؟

واسه اینکه ی تصمیم درست بگیرم و پشیمون نشم صلوات بفرس 
2706