1421
1389

توبعضی تاپیکها خوندم خانمهایی هستن از شوهرشون کتک میخورن خیلی ناراحت شدم میخوام همفکری کنیم راهکاربدیم

زندگی رو سخت نگیر ازلحظه هاش لذت ببر چون دیگه برنمیگرده❤❤❤🙏🙏🙏

من یه ساله ازدواج کردم شوهرم دو سه بار کتکم زده.. دست بزن داره.. شعارشم همیشه اینه که صلاح زن زبونشه صلاح مرد قدرتشه😔😔

من اگه مارک "وِرساچه" هم بودم شماها دربه‌در دنبال آفِ "تولیدی برادران باقرزاده بجز قدرت" می‌گشتین

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1390
من یه ساله ازدواج کردم شوهرم دو سه بار کتکم زده.. دست بزن داره.. شعارشم همیشه اینه که صلاح زن زبونشه ...

واقعا تحمل کتک خیلی سخته منم اون اوایل زندگی چندباراز شوهرم کتک خوردم وغرورم خیلی جریحه دارشده بود همیشه ازش عقده داشتم ودرتنهایی گریه میکردم باهاش صحبت کردم وگفتم اگرمنو بزنی میرم ازدستت شکایت میکنم وهمون لحظه زنگ میزنم ۱۱۰ ویا اینقدرجیغ میزنم که همه بریزن بیرون پس اگر ابروتو دوست داری ازین غلطا نکن

زندگی رو سخت نگیر ازلحظه هاش لذت ببر چون دیگه برنمیگرده❤❤❤🙏🙏🙏
1376
چرا شماها هم نمیزنید؟ سیلی می‌خورید و میرید کنار؟  فکنم اگه بزنید واسشون مشخص میشه که دست زدن ...

زور زن و مرد مگه یکیه که ما هم بزنیم؟ یکی بزنیم ده تا میخوریم چه کاریه 

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1403
موقع عصبانیت اگر سعی کنید سکوت کنید هیچ وقت کتک نمیخورید 

آخه من نمیدونم‌این چه توجیه مسخره ای هس واسه وحشی گری؟🤔درک نمیکنم🤔یعنی زن آدم‌نیس؟ نمیتونه عصبانی‌شه؟ نمیتونه حرف بزنه؟ کتک زدن وحشی گریه مرد و زن هم‌نداره

🤔

والا من دیشب تاپیک زدم به خاطر کتک خوردن و تحقیر شدن دارم طلاق میگیدم یه روانی اومد کلی بارم کرد فکر کردی یعد طلاق ریخته برات جمع کن بابا تا بوده همین بوده زن کتک خور و بوبخت بوده هممون کتک میخوریم طلاق بگیریم چی بشه

چی بگم والا ار ماست که بر ماست

1364