2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من از baransewing برای دخترم دوبار خرید کردم خیلی راضی بودم

از‌ rosa.kidsklothes هم خرید داشتم هنوز به دستم نرسیده ولی قیمتاش نسبت به پیجای مشابه ارزونتره و برخوردشون هم عالیه

از bcc هم برای پسرم لباس نوزادی خریدم راضیم

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
2456
من از baransewing برای دخترم دوبار خرید کردم خیلی راضی بودم از‌ rosa.kidsklothes هم خرید داشتم هنوز ...

گلم من تجربه ندارم بچه م ان شاالله اسفند دنیا میاد به نظرت رامپر و بادی و بلوز شلوار خونگی و… از هر کدوم چه سایز و چه تعداد باید بگیرم؟  هر وقت حوصله داشتی برام میگی؟

قربون محبتت گلم مارک هایی که راضی هستی رو هم بهم میگی؟

خواهش میکنم عزیزم

نوزادی؟

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
2714
گلم من تجربه ندارم بچه م ان شاالله اسفند دنیا میاد به نظرت رامپر و بادی و بلوز شلوار خونگی و… از هر ...

ببین پسر من بهمن ماه به دنیا اومد

دوتا سرهمی پنبه ای گرفتم تو خونه میپوشوندم براش

سرهمی جورابدار bcc 

دودستم بادی و شلوار مانتو جلوباز

یه سرهمی بافت ظریف هم گرفته بودم برای عیدش که تا اوخر اردیبهشت پوشوندم براش

لباس خیلی کم گرفتم براش ولی هرچی گرفتم برند و جنس خوب گرفتم

برای نوزادیش لباس بیرونی اصصصصلا نخر

دو سه تا رامپر سایز سه تا شش ماه برای تابستونش خونگی یه دستم لباس بیرونی کافیه چون غذا خور نیست اون موقع لباس بیرونیاش تمیز میمونن

بقیه اشم من جای شما باشم میذارم بعد از به دنیا اومدنش بنا به چهره و رشدش خرید میکنم

ببین پسر من بهمن ماه به دنیا اومد دوتا سرهمی پنبه ای گرفتم تو خونه میپوشوندم براش سرهمی جورابدار b ...

ممنونم از وقتی که گذاشتی عزیزم

ان شاالله خدا حفظش کنه

ممنونم از راهنماییت

این پیج نی نی نانی رو دیده بودم انگار اجناس ایرانیش بیشتر دو تا مارکه که یکیش بی بی وان هست او ...

اره بی بی وان سه تکه رو هنوز باردار بودم سفارش دادم اولین لباسی که سفارش دادم تو اینستا همونا بود جنسشون عالیه پارسال ۴۵ تومن بود سه تکه الان ۶۸ ت فک کنم

🔕  لایییکک نکنیییییییییین  🔕
ممنونم از وقتی که گذاشتی عزیزم ان شاالله خدا حفظش کنه ممنونم از راهنماییت

خواهش میکنم عزیزم

اندشالله نی نی رو سلامتی بغل کنی 

اره بی بی وان سه تکه رو هنوز باردار بودم سفارش دادم اولین لباسی که سفارش دادم تو اینستا همونا بود جن ...

چه خوب که کیفیتش مورد قبول بوده

آره قیمتش همین طوراست خیلی هم قشنگن لباساش 😍

2706