2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یه کتاب قرآن ببر، مقداری خرما و کشمش و مغزیجات

التماس دعا واسه منتظران نی نی

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔

خرما ببر بیسکوییت فلاکس چایی وای خیلی گرسنتون میشه هم خودت هم همراهت من و آبجیم ک همش میخوردیم هی بنده خدا میرفت بوفه🤣ی دست لباس اضافه هم ببر خواستی مرخص بشی عوض کنی

الهی ...همه تووووووو

به سلامتی گلم.

امیدوارم به راحتی زایمان کنی و چند روز دیگه خاطره زایمانتو رو برامون تعریف کنی.

کوچولوت  رو ک بغل کردی از طرف من ببوس.😍😘

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 

فلاسک اب جوش. زعفرون بادام اسیاب شده و عسل! 

بریز قاطی کن تند تند بخور. 

برنج اصلا نخور. فقط کباب گوسفند بخور. 

یا سوپ و اش ک با اب قلم پخته شده باشن. 

چون رحمت باید گرم بمونه. 

کاچی بخور 

میوه بخور 

سالاد نخور مخصوصا با سس و ابغوره و اب لیمو  

تو بیمارستان همش مرغ و برنج میدن بگو شوهرت کباب بگیره برات

عزیزم بعد از زایمان اگر بچت زردی نداشت 

حتما خرما و کاچی هر روز بخور 

تا 40 روز چون سردی بدن رو میبره و از افسردگی بارداری خدای نکرده  جلوگیری میکنه 

اگر تونستی کام بچتم با تربت امام حسین بردار

یه بطری بزرگ شربت درست کن 

خاکشیر و زعفرون گلاب شکر ...

خرما 

شکلات ...فلاسک چای بردار برا همراهت ...

پسته ای بادومی ...مثلا ...همرات باشه 

بخوری فرداش ...

امیدوادم به سلامتی راحتی فارق بشی

برا منم دعا کن این ماه دیگه باردار بشم ...ممنونم 😍🌷

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

به همراهت (مامان یا خواهر) بگو برات کاچی درست کنن بیارن توش کلی گرمیجات باشه مث دارچین و زیره و زنجبیل و کنجد و.....

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔
2706