2703
2553

اگه بگم این.کارو نکن ناراحت میشی؟

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

عزیزم شما میتوتی از با یک شماره چندتا تل داشته باشی روی گوشیت 

اما تلهای متفاوت مثلا تل طلایی یا تل xیا و...

اینم فرقی نداره شما میتونی واتساپ رو روی ی دستگاه دیگه نصب کنی

اما پیشنهاد من اینک این کار نکنی چون ممکنه چیزهایی باشه ک اتفاقی باشه اما ذهنیت شما خراب میشه و ممکنه همسرتون هرچی توضیح بدن شما باور نکنی 

اینکارو نکن عزیزم

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
من روی لب تاب و گوشیم همزمان دارم ولی وقتی توی لب تاب هستم روی گوشیم عکس لب تاب در بالای گوشی میاد ی ...

عه چ جالب من وات ندارم فک میکردم مثل تل باشه 

ببخشید عزیزم پس اطلاعات من اشتباه بود اسی

2706