2726
عنوان

کسی تو بارداری سرماخورده؟!

131 بازدید | 28 پست

دارم میمیرم قرص سرماخوردگی بخورم یانه؟گلودرد اب ریزش بینی سرفه پدرمو دراورده😓دم کردنی چی بخورم؟

❤برای سلامت تو دلمیم یه صلوات میفرستی؟❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای من تو چهار ماهم سرمای شدید خوردم نمیدونم چیکار کنم.دیشب حموم کردم زیر کولر خوابیدم الانم تو این گرما بدون کولرو پنکه شوهرم دوتا پتو انداخته روم که سرما از تنم بیاد بیرون

هـمـیـن کـه در وجـودِ مـن زنـدگـی مـیـکـنـی و قـلـب کـوچـکـت در تـن مـن مـیـتـپـد خـوشـبـخـت تـریـنـم ❤98/3/11
نه عزیزم تخور سعی‌کن با اب میوهای مختلف بخور دادن استراحت غرغره ی اب نمک شربت ابلیمو خودتو تقویت کنی ...

بخور ضرر نداره؟بنظرت بخوره چی بخرم؟اکالیپتوس شنیدم خوبه ولی تو بارداری نمیدونم

عزیزم دارو نخوری بھترہ..... شما دھنتو با شربت دیفن ھیدرامین شست و شو بدہ بعد ۵ دقیقہ دھنتو بشور.....بخور گرم و سرد استفادہ کن.عسل و آب لیمو تازہ تو آبجوش حل کن بخور....[آویشن بجوشون بخور زیاد ن ھاااااااا۴ یا ۵ روزی درحد ی لیوان]

♥💜💛💚💙من با تو بود ❣که فهمیدم ❣آرامش یعنی بودن میانِ❣آغوش کسی که دوستش داری♥💜💛💚💙
وای من تو چهار ماهم سرمای شدید خوردم نمیدونم چیکار کنم.دیشب حموم کردم زیر کولر خوابیدم الانم تو این ...

شوهره منکه مراعات نمیکنه اصلا...اشتهامم کور شده 

اخ نگو‌منم‌ ماه پیش سرما شدید خوردم‌هر روز صب لیمو و‌عسل حل میکردم‌ تو‌ابجوش میخوردم دکترم فقط اموکسی سیلین دادو‌سرماخوردگی ساده بعد دوهفته خوب شدم‌ولی هنوز گوشم‌عفونت داره ک‌بازم رفتم‌دکتر فقط5تا سفیکسیم داد 

خدایا بعد سه سال انتظار فقط میتونم بگم شکرت عااااااشقتم خدا جوووونم😍😘
بخور ضرر نداره؟بنظرت بخوره چی بخرم؟اکالیپتوس شنیدم خوبه ولی تو بارداری نمیدونم

بخور خوبه حتی ابخور اب تنها میتونی توی اب جوشش لیمو بریزی خوبه ولی خیلی خم نشی رو شکمت یه جور بخور بده که شکمت اذیت نشه

2706