2726
عنوان

اقدام ب بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 131 بازدید | 25 پست
۳۳ روزه البته تا حالا شده دو هفته عقب بندازم

۳۳روز گذشته؟اگه آره که بزن

۲هفته!! تنبلی تخمدان داری؟!

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا اصن عجله ندارم.اصن استرسم ندارم اگرم باشم باورم نمیشه😃

سوپرااااااایز😁😎

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔
اتفاقا اصن عجله ندارم.اصن استرسم ندارم اگرم باشم باورم نمیشه😃

خخخ چ خوب من تازه سه چهار روز داره از رابطه میگذره ازالان هولم تاببینم چیمیشه چقدمن هولم واقعا.چجورآرومید شمااخه

میشه برای سلامتی همه ی تودلیا یه صلوات بفرستید
2728
۳۳روز گذشته؟اگه آره که بزن ۲هفته!! تنبلی تخمدان داری؟!

اره تنبلی دارم ماه پیش از اول تا پنجم تخم هویج دم کرده خوردم 

بعد از سه سال انتظار و دوبار ای یو ای خداروشکر که کوچولوی قشنگم رو طبیعی باردار شدم
خخخ چ خوب من تازه سه چهار روز داره از رابطه میگذره ازالان هولم تاببینم چیمیشه چقدمن هولم واقعا.چجورآ ...

منم میاد تو ذهنم که  ممکنه باردار بشم یا ن ....برام جالبه بدونم اگرم باشم خوشحال میشم.ولی چون باره اولمه ی حس عجیبی دارم زیاد یکمم میترس

❤💑❤👶❤
منم میاد تو ذهنم که  ممکنه باردار بشم یا ن ....برام جالبه بدونم اگرم باشم خوشحال میشم.ولی چون ب ...

منم باراولم بودبخاطرهمین بیشتر هیجانوترس دارم ببینم چی میشه خخخ

میشه برای سلامتی همه ی تودلیا یه صلوات بفرستید
اره تنبلی دارم ماه پیش از اول تا پنجم تخم هویج دم کرده خوردم 

منم تنبلی دارم، تخم هویج نخور کیست میاره

یکم تخم شوید و نبات و زنجبیل و دارچین دم کن بخور واسه گرمی رحم خوبه. کاچی هم که عالیه . زعفرون هم گرمه خوبه

دارچین واسه رشد فولیکول هست

انشاءالله که مامان شدی ولی اگر نشدی ماه دیگه اینا رو بخور تخم هویج نخور