2726
عنوان

اقدام ب بارداری

131 بازدید | 25 پست

بچها روزه تخمک گذاری اولین اقداممو کردم .طبق برنامه تقویم من البته خودم همیشه علائم تخمگ گذاریمو میفهمم

چند روز بعدش دلو کمرم درد میگرف الان روزه موعدمه ولی علائم ندارم فقط گَهگاه علائم پری میاد ولی خیلی کم بنظرتون باردارم؟؟!بی بی کی میتونم استفاده کنم 

❤💑❤👶❤

حداقل ۱هفته تا ۱۰ روز

البته بودن کسایی که همون روز موعد یا زودتر از موعد زدن و مثبت شده

پریودات منظمه؟

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بزار دو سه روز ازموعدت بگذره استفاده کن.من ماهی که باردار بودم موعد پریودم هیییییچ علایمی نداشتم.فقط تکرر ادرار و ترشح و اینکه نسبت به بوها خیلی حساس شده بودم

هـمـیـن کـه در وجـودِ مـن زنـدگـی مـیـکـنـی و قـلـب کـوچـکـت در تـن مـن مـیـتـپـد خـوشـبـخـت تـریـنـم ❤98/3/11
اره میتونه باشه  تو سایت خوندم علائمش عینه پریه

عزیزم به علائم توجه نکن، رحم به اسپرم واکنش نشون میده ممکنه علائم اون باشه

بیخیال باش  انشاءالله که مامان شدی عزیزم

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔
حداقل ۱هفته تا ۱۰ روز البته بودن کسایی که همون روز موعد یا زودتر از موعد زدن و مثبت شده پریودات من ...

آره منظم بوده همیشه شاید یک روز میفتاد جلو یا عقب اونم بعضی وقتا 

❤💑❤👶❤
دو روز قبل از پربودی اگه رابطه باشه میتونه باعث بارداری بشه؟

فقط دوره تخمک گذاری رو من میدونم احتمال بارداری بالاست.اونموقع احتمالش صفره تقریبا البت همه چیز دست خداست چون تو همین نی نی سایت یکی نوشته بود نزدیک پریودی رابطه داشتن وباردارشده

میشه برای سلامتی همه ی تودلیا یه صلوات بفرستید
آره منظم بوده همیشه شاید یک روز میفتاد جلو یا عقب اونم بعضی وقتا 

یه هفته صبر کن، میدونم سخته

ولی بتا بالا میره پررررررنگ میشه😍😍

من پریودام منظم نیست اما از تایمش گذشته بی بی بزارم؟

بیشترین زمان سیکلت چند روزه بوده؟ اون رو مبنا قرار بده

بیشترین زمان سیکلت چند روزه بوده؟ اون رو مبنا قرار بده

۳۳ روزه

البته تا حالا شده دو هفته عقب بندازم

بعد از سه سال انتظار و دوبار ای یو ای خداروشکر که کوچولوی قشنگم رو طبیعی باردار شدم
2706