2733
2734
عنوان

کسی یک مشاور عالی خانواده می شناسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 65582 بازدید | 122 پست
منم دلم از دست شوهرم و خانوادش خونه ...کتک زدناش ..تحمل حرفای خانوادش ...رفتار بچگانه خودش...روزگارم ...

عزیزم حتما برو مشاوره چون ادم از دید خودش نگاه می کنه ممکنه یه مشکلی باشه که راحت حل شه دکتر خوب خواستی برو پیش دکتر ذاکری آدرسشم اینه خیابان شریعتی، بین بلوار میرداماد و بیمارستان مفید، ساختمان پزشکان ۲۰۰۰، طبقه همکف، واحد۲

سلام عزیزم برو پیش دکتر ابراهیمی فوق العادس . تکنیکش با بقیه فرق داره . خیلی با تجربست .  روانکاو  و روانشناس هستش . اگه لازم باشه هیپنوتیزم هم انجام میده قیمتهاش هم منصفانست. خودم برای حل یه سری مسایل خانوادگی ازشون راهنمایی و مشاوره گرفتم . فوق  العاده بود. 09122877547 اینم شمارش.حتما برید اینجا‌.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه خانم دکتری که خیلی تعریفش رو شنیدم و خودم پیشش رفتم اینستاش رو فالو کردم مطالبش عالیه. Drkianinezhaf.ir@  دکتر سحر کیانی نژاد بهترین مشاور خانواده و روابط هستند رابطه با همسر نامزد یا پیش از ازدواج. رزومشون رو تو سایتشون ببینید.

سلام.دکتراسفندیاری.خیلی عالیه کارشون.مشاورخانواده هستن.تخصصشون توزمینه سکسولوژی هست.که البته بیشتربه خانومامشاوره میده.چون ایران نیستن مشاوره تلفنی و چت قبول میکنن.هزینه مشاوره شون زیر ۱۰۰تومن هست.البته این هزینه کلی هست.ساعتی نیست.اینم خطشون هست که ساعات اداری وقت ایران میتونیدباهاشون تماس بگیرید.۰۹۹۰۱۴۰۱۸۸۴.

خانم دکتراسفندیاری.مشاورخانواده هستن درتمام زمینه ها.کرمانی هستن ولی معمولا ایران نیستن.ولی راحت میتونیدتلفنی ازشون مشاوره بگیرین.باکمترین حق مشاوره .هم کارشون عالیه هم هزینه پایینی داره.۰۹۹۰۱۴۰۱۸۸۴

دكتر شعبان نازنينم بهترين هستند چه از نظر اخلاق چه حرفه اي شماره كلينيك روانشناسيشونو ميذارم چه از خودشون وقت بگيريد چه بقيه دكترها به نظرم ضرر نكرديد

٨٨٨٥٧١٤٣

٤٤٠٢٥٠٨٦

2738

کلینیک روانشناسی و مشاوره سپیدار

تو خیابون ولی عصر ، بالای ظفر ، روبروی بی آرتی نیایش 

۸۸۲۰۸۳۶۴

۸۸۲۰۲۴۷۶

برای خانم دکتر رحیمی نژاد هست که زوج درمانگر معروفیه

دوسه نفر دیگه هم اونجا هستند زوج و خانواده  ، اونها هم خوب و متخصصن

عزیزم فقط ی چیزی دکتر زهرا امام تهران شاید سختت باشه بتونی بیایی اینجا اصلا نگران نباش مشاوره تلفنی ...

چقدر  خوب .  دوست عزیز واقعا ممنون از راهنمایی های صادقانت ، من  رفتم حضوری پیششون  و نمیدونی   شوهرم از این رو به اون رو شد .  اولا  شوهرم میگفت روانشناس الکیه و از این حرفا  ولی  بعد از چند جلسه که من تنهایی رفتم اونم   باهام اومد و خیلی استقبال کرد . 

وقتت رو هدر نده برای زوج و خانواده فقط برو کلینیک تخصصی سپیدار 

مدیریتش خانم دکتر رحیمی نژاد دکترای تخصصی زوج و خانواده هست.

خیابون ولی عصر،  بالاتر از ونک، بی آرتی نیایش 

۸۸۲۰۲۴۷۶

چقدر  خوب .  دوست عزیز واقعا ممنون از راهنمایی های صادقانت ، من  رفتم حضوری پیششون &n ...

واقعا شما از دکتر امام تیروئید من نیاز به مشاوره تلفنی دارم میشه کمکم کنید چه راهکارهایی میده

عزیزم زن داداش من افسردگی بعد از زایمان گرفته بود خیلی روابطش با برادرم بد شده بود. جوری بود که میخواستن جدا شن یکی از اقواممون مرکز مشاوره پندارنیکو بهشون معرفی کرد چندباری رفتن الان خداروشکر زندگیشون خیلی خوبه. خودشونم باورشون نمیشه تونستن باز رابطشونو خوب کنن. 

سلام عزیزم

خانم دکتر فاطمه منفرد پویا روانشناس کارکشته ای هستن خیلی خوب میتونی باهاشون ارتباط بگیری هم اطلاعاتشون به روز هست هم خیلی کلام شیرین و قابل فهمی دارن من توصیه کردم به همه دوستانم واقعا ازشون نتیجه خوب گرفتن خودمم خیلی از مشاوره هاشون استفاده کردم حتما بهتون پیشنهاد میکنم که با ایشون وقت بگیرید کلینیکشون نزدیک متروی صدر هست این شماره کلینیکشون هست 22697510

و اینم آدرسشون:

https://papishro.com

2706