2737
2734
عنوان

آبله مرغان ..............تورو خدا کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 61767 بازدید | 27 پست
داروها
- داروهای‌ زیر ممکن‌ است‌ خارش‌ را کم‌ کنند: بی‌حس‌کننده‌های‌ موضعی‌ و آنتی‌هیستامین‌های‌ موضعی‌. این‌ داروها موجب‌ تخفیف‌ خارش‌ به‌ سرعت‌ و در کوتاه‌ مدت‌ می‌شوند. محصولاتی‌ که‌ حاوی‌ لیدوکایین‌ و پراموکسین‌ هستند کمترین‌ احتمال‌ بروز واکنش‌های‌ آلرژی‌ را دارند. لوسیون‌های‌ حاوی‌ فنول‌، منتول‌ و کافور (مثل‌ لوسیون‌ کالامین‌) نیز شاید توصیه‌ شود. دستور دارویی‌ را در مورد محصولات‌ فوق‌ رعایت‌ کنید.
- اگر تب‌ وجود دارد، از استامینوفن‌ استفاه‌ کنید. به‌ هیچ‌ عنوان‌ از آسپیرین‌ استفاده‌ نکنید زیرا این‌ دارو ممکن‌ است‌ در بروز نشانگان‌ رای‌ (یک‌ نوع‌ آنسفالیت‌) در کودکانی‌ که‌ دچار عفونت‌ ویروسی‌ هستند نقش‌ داشته‌ باشد.
می شه برای مادر شدنم صلوات بفرستین 
نه من باهاش تماس داشتم چون نمیدونستم آبله داره. بعد دیدم بیحاله چک کردم بدنشو دیدم دون دون شده و حدود 10 روز بعد دیدم خودم هم گرفتم.
انشااله که نمیگیری ولی اگه هم بگیری دارو هست برای خارش. یکی دو روز اولش آدم بیحاله بعد فقط خارش پوست آدمو اذیت میکنه که اونم دارو و شامپو هست براش.
دونه هاش مثل تاول سوختگی هستن با جوش‌های عادی فرق داره. داخلش آبکیه بعد سفید میشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش میکنم عزیزم.انشااله که نمیگیری ولی اگه گرفتی با پنبه و داروی خارش آروم بخارون تا دونه نترکه چون جاش روی پوست میمونه. واسه نی نی هم همینطوری آروم بخارون. غذاهای بودار هم کمتر درست کن این چند روز. مواظب خودت و نی نی جونیت باش. شب بخیر.
2731
ساغر توی سن تو فکر نمی کنم دیگه کسی آبله مرغون بگیره. دعا می کنم خودت و نینیت سالم بمونین. بد دردیه!
در ضمن آبله یک بیماری خطرناک و کشنده است که توی ایران ریشه کن شده و با آبله مرغون فرق داره.
درین مقام مجازی بجز پیاله مگیر...درین سراچه بازیچه غیر عشق مباز
اولش چه علائمی داره ؟؟؟ من تا حالا ندیده بودم کسی آبله بگیره

من الان 15 سالمه آبله دارم. اولاش با خستگی و بی حالی شروع شد بعدش تب گرفتم یدونه جوش رو گردنم دیدم و ترکوندمش بعدش شکمم رو دیدم دوتا جوش زده بود الانم تقریبا 3 روز میگذره  و جوش هام زیاد شدن

2738