2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه شاخشو دستمال کاغذی کن توش  #فان

دیوونه😂😂

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2728

ببخشید موضوع بی ارتباط میگذارم

✅ فرصتی بی نظیر و کم نظیر جهت فرزندار شدن خانواده های #نابارور بدون خرج هزینه های سنگین

✨بنا به روایتی معتبر و صحیح از امام رضا علیه السلام که ایشان فرمودند: «روز #اول_محرم ، روزی است که حضرت زکریا دعا کردند که خدواند به او فرزندانی عنایت فرماید، خدواند نیز به او یحیی را بشارت داد.»
بعد حضرت فرمودند: «پس هر کس این روز را روزه بگیرد و سپس دعا کند، خداوند همان طور که دعاى زکریّا را مستجاب کرد، دعاى او را نیز مستجاب خواهد کرد.»

📚کتاب امالی و کتاب من لا يحضره الفقيه ؛ شیخ صدوق ج2 ؛ ص91

🏴 فردا یک شنبه، اولین روز ماه محرم می باشد.

کانال«دوتا کافی نیست»
@dotakafinist1

اینم از عوارض شایع ختنه. ایشالا روزی برسه که فرزندامون ناقص نکنیم و سنت غلط عمل نکنیم.  بیچاره ...

الان این حرف شما چ ربطی ب سوال من داشت .... دخالت در کار دیگران ممنوع

2738
دخالت نکردم، امر ب معروف کردم. دارم ازون زبون بسته های بی دفاع حمایت میکنم

اخه اگر کپشن این بود ک نظرتون رو در مورد ختنه بفرمایین اون موقع میشد اینو بگین ...اما شما نظر بیجا دادین.  هر کس طبق تحقیق و اطلاعات خودش کارشو انجام میده . زیاده روی کردی شما. 

اصلا ربط قضیه رو ب شما متوجه نیستم 😏 و چقدر اصرار دارید ک نظر خودتونو ب کرسی بنشونین ... خانم محترم این مساله ب شما ارتباطی نداره هیچوقت دیگه حتی ب هیچکس دیگه ای هم نظرتون رو تحمیل نکنین .  هر جایی ازتون مشورت خاستن همونجا اعلام کنید .