2726
نه گلم استرس ندارم همیشه جلو میافتاد الان عقب

پیاده روی هم خوبه... خیلی چیز بدیه... لعنتی میشیم ی درده نمیشیمم ی درد دیگ... در هر دو صورت درده... 

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای دقیقا اینقد رو اعصابم که نگو😭😭😭

من اینبار امتحان داشتم... ترم تابستانی... فک کن دو تا امتحان داشتم تو ی روز... یکیش ۸.۵ یکیش ۲... وااایییی از شانسم همون روز پریود شدم سر امتحان 😣😣

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
واااای چه افتضاحی

اره همیشه دو سه روز عقب مینداختااا اینبار از شانسم ۴ روز انداخت جلو.... سر امتحان کلی درد داشتم...

الهی عزیزم😢❤

هم درد میکشم همم شدیدا تب میکنم..ایشالا زود پریود شی ب آرامش برسی... ادم اعصابش خورد میشه عقب افتادنی

الهییی مرسی قربونت  اره خیلی اعصابم خورد

2706