2726
عنوان

دلم گرفته

139 بازدید | 26 پست

خیلی دلم گرفته اس بابام زخم معده و عفونت معده داره دارو مصرف میکنه خیلی بی حال،زیادم حرف نمیزنه.همیشه شاد بود.اینجور که میبینمش انگاری تمام غم عالم تو دلمه و نمیدونم چیکار کنم که آروم بشم.

سلام.دوستان ممنون میشم برای خوب شدن حال بابام صلوات بفرستید

یه سر به تایپیک من بزن به شماره یک رسیدی بگو من بهترین احساس ممکن را دارم دیدی تاثیرش کم بود از 100 بشما می تونی از دویست هم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3159183/روش-قطعی-باردار-شدن?postId=103040461

این مطلب اصلا تبلیغ چیزی یا کسی نیست تنها داستانی کوتاه از زندگی منه .من 31 سال عمرمه تقریبا روز خوش ندیدم یعنی دیدم اما همیشه از خودم متنفر بودم بقیه رو خوب می دیدم خودم رو داغون می دیدم همیشه همه از من بالاتر بودن همیشه افسردگی کامل داشتم هزاران هزار کتاب هم خوندم اما تاثیر نداشت روان پزشک رفتم اونم چند بار کمکی نکرد باهاشون صحبت می کردم می فهمیدم من خوبم تا اونا همشون مشکل دارن و وانمود می کنن ندارن . زندگی من شده بود روز و شب یه بار خیلی سنگین  از فشار و درد رو همراه خودم کشیدن تا با روش آلفا آشنا شدم اوایل خیلی خوب بود اما یه مدت زیاد که انجام دادم احساس کردم پرت شدم بیرون  .چون طولانی بود بقیه ش در لینک موجود در صحفه خصوصی منه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یه سر به تایپیک من بزن به شماره یک رسیدی بگو من بهترین احساس ممکن را دارم دیدی تاثیرش کم بود از 100 ...

عزیزم ببخشید ولی بهتون برنخوره دوستانه میگم کار شما خیلی زشته تو تاپیک های دیگه تبلیغ میکنید اینجا استارتر ناراحته تبلیغ شما اینجا خیلی زشته

زندگی با عشق زیباست😍بعد ۴ سال به عشقم رسیدم😃

عزیزم خب نمیشه که شماهم اینجور بد باشی..بهس روحیه بدینن.بعر فک نکنم بیماریه خیلی سختی باشه..نگران نباش...خیلیا زخم معده دارن..ایشالله خوب خوب بشه

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
عزیزم ببخشید ولی بهتون برنخوره دوستانه میگم کار شما خیلی زشته تو تاپیک های دیگه تبلیغ میکنید اینجا ا ...

استارتر روحیشون بده من بهشون مراقبه پیشنهاد دادم تبلیغ نکردم 

این مطلب اصلا تبلیغ چیزی یا کسی نیست تنها داستانی کوتاه از زندگی منه .من 31 سال عمرمه تقریبا روز خوش ندیدم یعنی دیدم اما همیشه از خودم متنفر بودم بقیه رو خوب می دیدم خودم رو داغون می دیدم همیشه همه از من بالاتر بودن همیشه افسردگی کامل داشتم هزاران هزار کتاب هم خوندم اما تاثیر نداشت روان پزشک رفتم اونم چند بار کمکی نکرد باهاشون صحبت می کردم می فهمیدم من خوبم تا اونا همشون مشکل دارن و وانمود می کنن ندارن . زندگی من شده بود روز و شب یه بار خیلی سنگین  از فشار و درد رو همراه خودم کشیدن تا با روش آلفا آشنا شدم اوایل خیلی خوب بود اما یه مدت زیاد که انجام دادم احساس کردم پرت شدم بیرون  .چون طولانی بود بقیه ش در لینک موجود در صحفه خصوصی منه 
عزیزم خب نمیشه که شماهم اینجور بد باشی..بهس روحیه بدینن.بعر فک نکنم بیماریه خیلی سختی باشه..نگران نب ...

مروارید جان خیلی بیحاله نمیدونم علتش چیه.خیلی کم حرف شده.اصلا طاقتش ندارم اینطوری ببینمش

اخه تو دوتا تاپیک دیگه هم گذاشتین

من فقط یه تایپیک دارم اونای دیگه نظر گذاشتم 

عزیزم توکل کن ب خدا با غصه خوردن ک چیزی درست نمیشه اگه شما شاد باشی اونم روحیه میگیره

آوین جان بخدا اصلا آروم و قرار ندارم.همه وجودم آشوب و استرسه

2706