1421
1411
عنوان

از این استارترا نباشید لطفا❤

176 بازدید | 23 پست

دوستای گلم وقتی یکی زحمت کشیده و توی تاپیک شما نظر داده شما هم زحمت بکش و لایکش کن این یعنی ممنونم که وقت گذاشتی💓❤

یه جوری نباشید انگار آدم اومده تو تاپیک یه روح😑

حتی اگه جواب ندارید برای اون فرد یه لایک ساده بکنید .

شعور#  

مهربانی#  

میشه برام حمد بخونی یا صلوات بفرستی؟ حاجت دارم❤ من یک آفرودیت هستم!❤پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند؛  تصور می کنند پرواز یک بیماریست ......!

همه با هم برای پیشگیری از سرطان پستان

1401

من میگرن دارم اصلا اعصابم نمیکشه جواب همه رو توی تاپیک بدم فقط اونایی که سوال کردن یا نظرشون متفاوته،بقیه رم همیشه لایک میکنم

قد آسمون خودتو دوس داشته باش باور کن تو دنیا هیچی ارزشش بیشتر از خودت نیس👧
 من همیشه لایک میکنم  اصلا بیا تاپیک های خودم 😘😘

چشم حتمااا💓

خیلی کار خوبی میکنی مهربون🌼

میشه برام حمد بخونی یا صلوات بفرستی؟ حاجت دارم❤ من یک آفرودیت هستم!❤پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند؛  تصور می کنند پرواز یک بیماریست ......!
1432
من میگرن دارم اصلا اعصابم نمیکشه جواب همه رو توی تاپیک بدم فقط اونایی که سوال کردن یا نظرشون متفاوته ...

همون لایک کافیه گلم

من چون خودم ناتیفیویشن لایک رو مخمه فک میکنم رو مخ بقیه هم هست لایک‌نمیکنم😶

واسم صلوات بفرستید😭☹استارت جدایی زدم ☹ شوهرمو دوست دارم 😭 دعاکنید خدا بهترین راه هدایتم کنه و هر چی صلاحمه بشه 😢😢😢❤❤❤

عکس دومادی داداشموگذاشتم

همه نظردادن وارزوی خوشبختی کردن😘😘

ولی این وسط یکی اومدگفت میخوایی پزبدی😑😑گفت که من حسودنیستم واینوحرفا

منم لایکش کردم😐

ا

کانال کیف دخترانه وزنانه👛👜👛👜باقیمت مناسب واارسال به تهران وشهرستان                   @asadikif
1391
من میگرن دارم اصلا اعصابم نمیکشه جواب همه رو توی تاپیک بدم فقط اونایی که سوال کردن یا نظرشون متفاوته ...

منم میگرن دارم 😔

نی نی سایتی ها بهترین‌دوستان من هستند😘بی عرضگی هاتون رو تقصیر من نندازین با تشکر "قسمت" 
عکس دومادی داداشموگذاشتم همه نظردادن وارزوی خوشبختی کردن😘😘 ولی این وسط یکی اومدگفت میخوایی پزبدی ...

وااااای اررره منم اگه دعوا کنم طرفو لایک میکنم بعد جوابشو میدم😂

وااااای اررره منم اگه دعوا کنم طرفو لایک میکنم بعد جوابشو میدم😂

هرکی منوریلای کنه اول لایک میکنم بعدجواب میدم به نظرم خیلی بده انگارعادت کردم

کانال کیف دخترانه وزنانه👛👜👛👜باقیمت مناسب واارسال به تهران وشهرستان                   @asadikif

دقیقا منم همینجوریم 

چشم خودته زيبا جان

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
1331