2410
2553
عنوان

کسی این ضرب المثل بلده ؟؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 2948 بازدید | 41 پست
 شوخی بود گلی 😂🌸🌸🌸

یه ساعت تایپ کردم😒😂

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید ، برایشان چای ریخت ، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده ، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت که غم و اندوه ، رفتنی است و روزهای خوب در راه اند که حالِ دلِ همه مان خوب خواهد شد ...اندکی صبر ...اندکی تحمل ... ♥️.                            من از دستت ندادم،با دست پر برمیگردم یه روزی...وقتی خورشیدو میخوای،یه وقتایی رو بایدم بسوزی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
 وااااای چه شعر قشنگی 😁😉 ولی انصافا شعر خوبیه و پر معنا 🌸🌸🌸🌸

داشتم افسردگی میگرفتم مرسی😂💓

اره منم برای مواقع ضروری حفظ کردم واسه کل کل جواب میده😳دوسش دارم

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید ، برایشان چای ریخت ، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده ، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت که غم و اندوه ، رفتنی است و روزهای خوب در راه اند که حالِ دلِ همه مان خوب خواهد شد ...اندکی صبر ...اندکی تحمل ... ♥️.                            من از دستت ندادم،با دست پر برمیگردم یه روزی...وقتی خورشیدو میخوای،یه وقتایی رو بایدم بسوزی
اونی که یادمه یه همچین چیزی بود خر راضی صاحب خر راضی .... ناراضی حالا نقطه چین بیصاحب یادم نمیاد ...

نوکر خر ناراضی 😂😂😂😂😂😂

نه 😫 نوکر صاحب خر ناراضی 😂😂😂😂😂

برای شادی روح پدر عزیزم صلوات 🙏
2706