2410
2553
عنوان

کسی این ضرب المثل بلده ؟؟!

2948 بازدید | 41 پست

بچه ها یه ضرب المثلی بوددد

خر راضی صاحب خر راضی خان ناراضی؟؟؟

صاحب خر راضی شاه راضی خر ناراضی؟؟؟

بابا ذهنمو درگیر کرده کی بلدشه یادم رفته خودم بلد بودم😂😂😂😂منو از این افکار مبهم در بیارید

😐

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چیه خب😂

هیچی😗😗

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2720

دود اگر بالا نشیند وانگهی دریا شود ؟ 🙄

نه نه نشد 😧

آنکس که بداند و نخواهد که بداند   در پریشان حالی و درماندگی ؟؟؟🤔😕

اه اسی گیجم کردی 😂😂😂😂😂😂😂

برای شادی روح پدر عزیزم صلوات 🙏
2714
دود اگر بالا نشیند وانگهی دریا شود ؟ 🙄 نه نه نشد 😧 آنکس که بداند و نخواهد که بداند   در پری ...

دود اگر بالا نشیند کسر شان شعله نیست

جای چشم ابرو نگیرد گرچه اوبالاتر است

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید ، برایشان چای ریخت ، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده ، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت که غم و اندوه ، رفتنی است و روزهای خوب در راه اند که حالِ دلِ همه مان خوب خواهد شد ...اندکی صبر ...اندکی تحمل ... ♥️.                            من از دستت ندادم،با دست پر برمیگردم یه روزی...وقتی خورشیدو میخوای،یه وقتایی رو بایدم بسوزی
2706