1421
1389
عنوان

بچه هااا کمک پریود نمیشم

240 بازدید | 47 پست

چیکار کنم عقب انداختم پریود نمیشم چی بخورم؟؟ میخوام بشم دیگه

میشه برام حمد بخونی یا صلوات بفرستی؟ حاجت دارم❤ من یک آفرودیت هستم!❤پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند؛  تصور می کنند پرواز یک بیماریست ......!

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1436
منم یک ماهو یک هفته و دو روزه ک پری نشدم

وای چرا😭

میشه برام حمد بخونی یا صلوات بفرستی؟ حاجت دارم❤ من یک آفرودیت هستم!❤پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند؛  تصور می کنند پرواز یک بیماریست ......!
آفرودیت چیه؟

گوگل سرچ کن عزیزم یه شخصیته با تست معلوم میشه

1394
آيا حامله اي خواهر جان

نه بابا نامزد هستم ولی دخترم

اگه متاهلی ممکنه باردار باشی برو ازمایش بده

ولی اگه مجردی ممکنه کیست یا تنبلی تخمدان باشه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
منم یک ماهو یک هفته و دو روزه ک پری نشدم

چرا؟

دکتر رفتین

از کسی پرسیدند: ماه قشنگ تر است یا مـادرت‌‌‌؟     گفت: ماه را که میبینم مـادرم یادم می افتد اما مـادرم را که میبینم ماه را فراموش میکنم😍                               همه میپندارند که عکسپــدرم را به دیوار خانه ام آویخته اما نمیدانند که دیوار خانه ام را به عکس پــدرم تکیه داده ام😍                                                       لطفا برای سلامتی پدر و مادرم یه صلوات بفرستین ممنونم💕                                                              خدا جونم بمنم یه نی نی بده😍                                                                          
1387
مبارکه 😀

بابا ازدواج نکردم نامزدیم 😂

1331