2726
عنوان

دکتر محمد معلومی اصفهان

1154 بازدید | 16 پست

سلام کسی این دکتر را میشناسه برای ختنه نوزاد پیشش رفته 

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
سلام برای ختنه نه.ولی بچم از چند روزگی تا یکسالگی زیر نظرش بود خیلی خوب و دقیق و با اخلاق.تشخیصشم عا ...

بله من تو بیمارستا یه بار دیدمشون میخوام درمورد کارش بدونم برای ختنه پسرم 

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر بچه منه خودمم میخوام پسرم ببرم برا ختنه پیشش دیدم چن نفر اونجا بچهاشون ختنه کردن اصلا گریه نکردن دکتر خیلی خوبیه حتما برو

آدم ها فکر می‌کنند؛ اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می کنند،شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر میکنند میتوانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!           اما حقیقت ندارد...                                                               اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم،اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم،اگر آدم ساختن بودیم،از همین جای زندگیمان به بعد را می ساختیم!
2728
دکتر بچه منه خودمم میخوام پسرم ببرم برا ختنه پیشش دیدم چن نفر اونجا بچهاشون ختنه کردن اصلا گریه نکرد ...

هزینشا نمیدونی لیزر خوبه یا حلقه

نه میگم که هنوز بچم نبردم برا ختنه نپرسیدم از هزینش

آدم ها فکر می‌کنند؛ اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می کنند،شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر میکنند میتوانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!           اما حقیقت ندارد...                                                               اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم،اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم،اگر آدم ساختن بودیم،از همین جای زندگیمان به بعد را می ساختیم!
نه میگم که هنوز بچم نبردم برا ختنه نپرسیدم از هزینش

اللن من زنگ زدم گفتن لیزر ۴۰۰

من بچمو پیشش بردم فوق العاده بد ختنه کرده گوشت اضافه آورده و زشت شده خونریزی کرد یعنی تا دوماه دستم ...

دکتر خوب نمیشناسی شما 

من پسر دوممو بردم ختنه کلاسیک نه بخیه نه حلقه خیلی خوب بود یه هفته خوب شد 

عزیزم کجا هست هزینش چقدر شد حلقه و بخیه نبود پس چجوری بود 

یه دستگاهی مثل ساکشن بود کذاشت روی محل وبرش داد وبعد پانسمان کرد و گفت تا سه روز  بازش نکنید و پماد بزنید تا یه هفته تورم داشت ولی بعدش خوب شد کلینیک نوید توی پروین هزینه هم 80شد یه سال پیش

یه دستگاهی مثل ساکشن بود کذاشت روی محل وبرش داد وبعد پانسمان کرد و گفت تا سه روز  بازش نکنید و ...

ممنون عزیزم 😘😘😘😘

2706