2737
2734
عنوان

تب 40 درجه

2750 بازدید | 16 پست

سلام اگر کسی بچه کوچیک نداره احتمالا اوضاع من رو درک نمی کنه چون خودمم قبلا اصلا درک نمی کردم!

من یک بچه یکساله دارم و رفتم مسافرت خونه مادرشوهرم اینا که یک شهر دیگه هستن. و یک دفه دیدم که بچه تب داره. یک کم خنکش کردم و به شوهرم گفتم موضوع رو و با یک تب سنج دیجیتالی تبش رو گرفتم. 38 و نیم بود و بهش قطره استامینوفن دادم ولی یک چهل دقیقه بعد دیدم رفته حدود 39.1 دهم. منم سکته رو زدم و شیاف استامینوفن گذاشتم براش و پاشویه ایناش کردم ولی ظاهرا فایده ای نداشت و بعد از نیم ساعت شده بود 39.6 

من هی به شوهرم می گفتم بریم دکتری چیزی. چون کاملا هول کرده بودم و بی تجربه بودم. ولی شوهرم و خانوادش خیلی ریلکس بودن و می گفتن:
تب که نداره! فقط گرمه!

من قاطی کردم بودم و بچه رو بلند کردم رفتم طرف کوچه گفتم خودم می برمش اورژانس. اون وسط شوهرم میگفت: چرا داد می زنی! من اصلا نمی فهمیدم چی کار می کنم و بعدش رسما به التماس افتاده بودم. آخر رفتیم دکتر و اونجا 40.5 بود تبش. بگذریم که سرم زدن به بچه که اصلا لازم نبود و بچه رو خیلی اذیت کردن دکترهای عوضی بیسواد اونجا... الان تبش پایین اومده ولی همشون از دست من ناراحتن. شوهرم هم طلبکاره و  منم حوصله منت کشی ندارم. نمی دونم شاید من بی ادب و خودخواهم. اصلا نباید میومدم با بچه این سنی مسافرت. اشتباه کردم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

عزیزم تو باید ناراحت باشی نه اونا تب چهل درجه خطر تاکه اگر خدایی نکرده تشنج میکرد بچه چی 

تب بچه مگه شوخی برداره آخه

من کار ندارم شما چه رفتاری کردی ولی همسرت خودش باید به شما میگفت بیا بريم دکتر 

خداوند شبان من است محتاج به هیچ چیز نخواهم شد

حتماخیلی جیع ودادکردی مهم بچه ت بوده دیگه منت نکش یکجوری رفتارکن بگذره

وقتی بچه تبش میره بالاوشیاف وشربت جواب نده توی بیمارستان سرم میزنن که تبش بیادپایین داخلشم امپول استامینوفن میریزن بیسوادنیستن

دراثرتب بدن بچه کم اب میشه رگهاش نامشخص پدرمادرهم چون بچشون عزیزه فکرمیکنن بقیه هیچی حالیشون نیست

شماهم خودتاذیت نکن

ولی اگه توکوچه جیع ودادکردی زشت بوده براشون بگوروی بچه حساس بودم نمیخاستم ناراحتتون کنم اگه رفتارت زشت بوده

2738

سلام تب شوخی بردارنیستش خوب کاری کردی بردی زیونم لال بچه طوریش میشدهمونامیگفتن تومادرنیستی

اگه امضاموخوندی میشه برای شادی روح پدرمادرم یه صلوات بفرستی ممنونم 
بعدیک شربت ایبوبروفن داشته باش گاهی وقتهااستامینوفن وشیاف به بچه اثرنداره ایبوبروفن سریع تب رامیاره ...

نه تو کوچه جیغ و داد نکردم. من اصولا آدم داد و بیداد نیستم بیشتر گریه می کنم این دفه نمی دونم چم شده بود فکر میکردم اگه هیچ کاری نکنم تشنج میکنه! 

ایبوبروفن رو هم بلد نبودم. وقتی واکسن می زد با استامینوفن میومد پایین تبش طفلک. 

۳۸و نیم شیاف کن کار 

بالا بره سخت میاد پایین

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
عزیزم دکتر ها به دادش رسیدن الان بی سواد شدن؟نبرده بودینش که با تب ۴۰خیلی خطرها تهدیدش میکرد

من بیشتر از اون پرستاری که رگ بچه رو پیدا نمی کرد ناراحت بودم چون بچه با تب بالا بی حال شد اینقدر گریه کرد. ولی الان یکی از بچه ها گفت که موقع تب رگ سخت پیدا می شه. من نمی دونستم این موضوع رو فکر می کردم از بی تجربه گی شون هست که پیدا نمی کنن. 

2706