1711
1707

هر روزش هزار روزه انگار

بوی پاییز میاد انگار تغییر فصل منم همینطور داره باخودش میبره استراحتم نمیتونمم برم بیرون بچرخم تا بگذره

چقد هوای این روزا بیقراره

همش پشت پنجره دارم به مردم نگاه میکنم که با عجله میرن میان 

دلم خیابون گردی میخاد😂😂😂

روزای سخت استراحت مطلقم تموم شد😰 اینم کاکل پسرم👦 خدایاشکرت🙏💝😇

منم دلم برا پیاده روی تنگ شده😢خیلی دلم میخواد یه بار بزنم بیرون یه دل سیر پیاده روی کنم بدون دردو خستگی

‌‌‌‌‌‌‌‌‌امضامو از 👈طرز تهيه ي هوو     :١) به احترام شوهر از جا بلند شويد       ٢) از سر كار مياد آب و آبميوه خنك بديد دستش       ٣) براش قرمه سبزي و كشك بادمجون بپزيد      ٤) بچه هاشو ببريد مدرسه و كلاس هاي متفرقه و بر گردونيد      ٥) به خانوادش احترام بگذاريد     ٦) جوراباش و بشوريد     ٧) از رخت و لباس و مسافرتتون بزنيد و براش پس انداز كنيد و يكيشو دوتا كنيد،بعد از چند سال پیش خودش فک میکنه یه گوهیه بعد ميره سرتون هوو مياره!!! به👈بعداز من هیچکس تکرار من نخواهدشد تغییردادم

بچه‌ها تابستون تو راهه

خریدای تابستونی رو کردید؟

همه ضد آفتاب‌ها تخفیف داره

1713
منم دلم برا پیاده روی تنگ شده😢خیلی دلم میخواد یه بار بزنم بیرون یه دل سیر پیاده روی کنم بدون دردو خ ...

چرا مگه بارداریت پرخطره؟

عزیزم روزای اولشم دیر میگذره.منم استراحتم و همش میگم کاش زود بچم سفت تر بشه تا دیگ نگران نباشم

آره اولشم سخته ولی آخراش سخت تره من هشت ماهه تو جام کلا😢😢

1665
ما هم ک وسطاشیم نمیگذره, خسته شدم از تنهایی دلم میخواد زودتر بیاد, از اونطرفم میترسم از روزای اومدنش ...

اگه مشکلی نداری لذت ببر از بارداریت 

براش عروسکای نمدی بدوز توپ و... سرگرم میشی

من نمیتونم برم بیرون حیف

چرا مگه بارداریت پرخطره؟

نه ولی بیشتراز ۲۰دقیقه نمیتونم راه برم مهره های کمرم تیرمیکشه انگاری میخواد بشکنه شکمم درد میگیره

ببخشید ولی ترشحاتمم زیاااد میشه اون موقع

‌‌‌‌‌‌‌‌‌امضامو از 👈طرز تهيه ي هوو     :١) به احترام شوهر از جا بلند شويد       ٢) از سر كار مياد آب و آبميوه خنك بديد دستش       ٣) براش قرمه سبزي و كشك بادمجون بپزيد      ٤) بچه هاشو ببريد مدرسه و كلاس هاي متفرقه و بر گردونيد      ٥) به خانوادش احترام بگذاريد     ٦) جوراباش و بشوريد     ٧) از رخت و لباس و مسافرتتون بزنيد و براش پس انداز كنيد و يكيشو دوتا كنيد،بعد از چند سال پیش خودش فک میکنه یه گوهیه بعد ميره سرتون هوو مياره!!! به👈بعداز من هیچکس تکرار من نخواهدشد تغییردادم
ما هم ک وسطاشیم نمیگذره, خسته شدم از تنهایی دلم میخواد زودتر بیاد, از اونطرفم میترسم از روزای اومدنش ...

پس نتیجه میگیریم ک کلا این9 ماه دیر میگذره.اول و وسط و اخر نداره😐

خدایا.خودت کیانم رو صحیح و سالم بهم برسون😍
1436
اصلا به تاریخ زایمان فکر نکن، خودت را مشغول کن، کتاب بخون

به زایمان فکر نمیکنم سزارینی هستم قبلل زاییدم نمیترسم خخخ منتها از تو جا موندن خسته شدم دیگه

سابقه زایمان زودرس دارم سرکلاژم الان و باید زیاااد استراحت کنم

اهان.انشالله ک بسلامتی ب دنیا بیاد

منم اون هفته خونریزی شدید داشتم ی روز.حالا هم گاهی لکه میبینم.دکتر گف استراحت کنم.گف احتمال سقط بالاست.خیلی نگرانم

خدایا.خودت کیانم رو صحیح و سالم بهم برسون😍
قدره این روزا رو بدون . وقتی به دنیا بیاد ارزوی یه شب خوابه راحتو داری . من هی میگفتم به دنیا بیاد ر ...

نهههه 

من بازم بچه دارم بچه داری در برابر این بارداری پرخطر من اصلا اذیت کننده نیس 

کاشکی دنیا بیاد با همه سختیاش ولی چون حداقل استرسام تموم میشه راضیم

اهان.انشالله ک بسلامتی ب دنیا بیاد منم اون هفته خونریزی شدید داشتم ی روز.حالا هم گاهی لکه میبینم.دک ...

نگران نباش من خونریزی داشتم اوایل با شیاف و استراحت حل شد خیلیا دارن اصلا

1651