2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دختر من چهار سالشه گفتار درمانی میبرم  دکترش میگه حتی مرد چهل ساله اومده خوب خوب شده

میگه حرف زدنش در چه حد بود بچه برادرم چهار سالشه فقط جمله دو کلمه ای میگه..ولی بیخیالن بجه رو گفتار درمانی نمیبرن

میگه حرف زدنش در چه حد بود بچه برادرم چهار سالشه فقط جمله دو کلمه ای میگه..ولی بیخیالن بجه رو گفتار ...

دختر من یه دفعه بهمن ماه لکنت گرفت دکترش گفت چون خیلی زود به حرف افتاده این طوری شد یه دفعه بچه هایی که زود حرف میزنن بيشترشون از سه سالگی مشکل پیدا میکنن ولی دختر الان تقریبا خوب شده دکتر داره تثبیت میکنه الان شاید روزی یه بار پیش بیاد 

خیلی بچه هارو دیدم که حرف نميزدن آوردن گفتار خوب شدن البته اونايي که اوتيسم بودن هم خیلی بهتر شدن

حتما ببرنش گفتار خوب میشه 

خداوند شبان من است محتاج به هیچ چیز نخواهم شد
اوهوم. محیطش چطوریه؟ داداشمو میخوام ببرم.میگه خجالت میکشم. شلوغه؟

نه عزیزم جلسات خصوصی هست نیم ساعت ، 

اینجا که دخترم رو میبرم زمین ميشينيم سه تامون با دکتر 

با دخترم بازی میکنه باهاش با بازی تمرین میکنه بعد اگه دختر من اجازه بده دهنش رو ماساژ میده دختر من ميترسه یکی دست بزنه به دهنش بعدم تمرین میده تو خونه

ولی با بزرگترا خوب دیگه میشینن رو صندلی تمرین میکنن حالا کارهای دیگه 

کجا هستین 

اگر کرج یا تهران هستین خواستید بهتون آدرس بدم قیمتش هم از جاهای دیگه مناسب تره تازه به ما تخفیف هم داده

میشه به من بدی 🙋

بله حتما ، یه مطب تو فردیس دارن یکی تو اسلامشهر کدوم رو بدم? فردیس رو دارم الان بدم ولی اسلامشهر باید از خودشون فردا بگيرم

2706