2733
2739
عنوان

اقدامی های مهر 98

| مشاهده متن کامل بحث + 93723 بازدید | 10548 پست
فدایت. تو خوبی؟ یادم نیست تا کجاشو بهت گفتم. ولی دوبار رفتم پیش علیرضایی دفعه دوم دارو نوشت برای پان ...

خداروشكر عزيزم منم بد نيستم

من فكر ميكنم كيست به خاطره پانكچر باشه. دكتر ها گويا همه فوليكول ها رو خارج نميكنن و ممكنه كيست بشه.منم تا به حال سابقه كيست نداشتم ولي بعد از پانكچر يه دونه 20 ايجاد شد كه اگر يادت باشه مدام خونريزي و لك بيني داشتم كه دكتر در نهايت يه دوره اچ دي داد بهم و خوب شدم.من تخمك گذاري هم نداشتم تو اين 3 ماه.اين ماه رفتم سونو دكتر گفت كيست از بين رفته و تخمك گذاريم هم برگشته.

قرار شد با عارفي ادامه بدي يا عليرضايي؟كي ميري تو سيكل؟

زرناني چه آزمايش ديگه اي برات نوشت؟پس با وجود بالا بودن بعضي CD ها به شما هم گفت مشكلي نداري؟به منم همين رو گفت

كدوم CD ها براي شما بالا بود؟ 

خودت خوبی؟ چه خبرا

منم كه رفتم دكتر و بعد از سه ماه تازه وضعيتم نرمال شده.كلا پاكروش خيلي با ميكرو موافق نيست .به من گفت من از پول كه بدم نمياد ولي ميكرو خيلي فايده نداره و بايد سعي كني طبيعي باردار بشي.فكر ميكنم چون من پاسخ خوبي به دارو ندادم.

ولي راستش كلا خودم هم نميخوام ميكرو كنم حداقل فعلا.الان خيلي آرامش پیدا كردم ديگه مثل گذشته استرس بچه دار نشدن رو ندارم و حالم خوبه. دارم راحت زندگيم رو ميكنم.البته اقدام دارم ولي فعلا ميكرو نميكنم.ايشالله خدا هر چي صلاح بدونه برام رقم بزنه. ولي اينم بگم من كلا بد جور اميدوارم به افتادن اتفاق هاي خوب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام.ممنونم.شما خوبی عزیزم؟ سونو ساک هفته پیش رفتم .برا قلبم ایشالله هفته بعد باید برم. دیگه امید به ...

ايشالله به سلامتي عزيزم

هفته بعد هم با خبر هاي خوب مياي ايشالله.

ولي سعي كن از بارداريت لذت ببري و انتخاب كن كه هميشه خوشبين باشي چون استرس نه تنها كمكي نميكنه بلكه به بچه هم آسيب ميزنه. چه آدم استرس داشته باشه چه نداشته باشه هر اتفاق خوب يا بدي خواهد افتاد پس چه بهتر كه آسوده باشي و منتظره لحظه هاي خوب

به سلامتی عزیزم  ایشالا صدای قلب نی نیو میشنوی و آروم میگیره دلت.

ممنون عزیزم، امید به خدا.ایشالله قسمت همه منتظرا.

خدایا شکرت. دستمو گرفتی همیشه، محکم نگهش دار، عاشقتم  امروز 1400/1/17 فهمیدم نینیم یه دختره.یه دختر از عمق رویاهام؛ آرزوی همیشگیم. باز هم شکر   آرزوم نی نی دار شدن تک تک دوستامه  
2731
ايشالله به سلامتي عزيزم هفته بعد هم با خبر هاي خوب مياي ايشالله. ولي سعي كن از بارداريت لذت ببري و ...

کاملا درسته عزیزم. آرامش واقعا مهمه. من بعد عملم 3 ماه اقدام نداشتم و واقعا ریلکس شده بودم. بیخیال بیخیال. خیلی حس خوبی بود اون دو سه ماه . انگار از اون جو اصلا فاصله گرفتم. خدا آرامش نصیب هممون کنه و مراد دلمونو بمون بده  

خدایا شکرت. دستمو گرفتی همیشه، محکم نگهش دار، عاشقتم  امروز 1400/1/17 فهمیدم نینیم یه دختره.یه دختر از عمق رویاهام؛ آرزوی همیشگیم. باز هم شکر   آرزوم نی نی دار شدن تک تک دوستامه  
خداروشكر عزيزم منم بد نيستم من فكر ميكنم كيست به خاطره پانكچر باشه. دكتر ها گويا همه فوليكول ها رو ...

نمی دونم شاید هم بخاطر پانکچره‌. من هم فکر می کنم این ماه تخمک گذاری نداشتم چون حالتهاش برخلاف هر ماه نبود. الان هم چهار پنج روزه تاخیر داره پریودم. تو از کجا فهمیدی که تخمک گذاری نداشتی؟ 

فعلا فکر کنم همون عارفیو برم. مام خیلی چیزهارو قبول نداره.

من سی دی ۱۹ م  بالا بود و پروتیین اس کم. Mthfr و pai1 هم مشکل داشت. نمی دونم چه آزمایشهاییه. رفتم برات عکس فیشو میفرستم.

خنُک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش | بنماند هیچش اِلا هوس قمار دیگر 🌱🌈
منم كه رفتم دكتر و بعد از سه ماه تازه وضعيتم نرمال شده.كلا پاكروش خيلي با ميكرو موافق نيست .به من گف ...

هر چی حست میگه همون کارو کن. منم واقعا بدم نمیاد تا بعد از عید دست بکشم از پانکچر و این حرفها. ولی حالا پیش میرم ببینم به کجا میرسه. برخلاف سری قبل خیلی مصمم نیستم. 

به امیدخدا طبیعی باردار میشی و نیازی به این سیکل پر استرس و فشار میکرو نیست.💗

نمی دونم شاید هم بخاطر پانکچره‌. من هم فکر می کنم این ماه تخمک گذاری نداشتم چون حالتهاش برخلاف هر ما ...

منم دقیقا علائم تخمک گذاری نداشتم رفتم دکتر سونو کرد گفت تخمک گذاری برنگشته و تو تخمدان چپ یه کیست ۲۰ بود

منم cd19 و دوتاي ديگه مشكل داشتم.مرسي عزيزم عكسش رو برام بفرست

ايشالله اين بار مثبت ميشي خيلي ها با عارفي مثبت شدن اصلا ذهنت رو خيلي درگير دكتر نكن همشون روش هاشون مثل همه و داروهاي مشابه ميدن

2738
هر چی حست میگه همون کارو کن. منم واقعا بدم نمیاد تا بعد از عید دست بکشم از پانکچر و این حرفها. ولی ح ...

ميدوني اگر دكتر به من مي گفت مجدد پانكچر شو حتما ميشدم واقعا دلم مي خواد زود تر نتيجه بگيرم ولي دكتر با توجه به شرايطم كه سه ماه لك بيني داشتم و تازه درست شده و اينكه من پاسخ خوبي به دارو ندادم در حاليكه من هم النوا و هم گونال زده بودم گفت بهتر پانكچر نشي.حالا توكل به خدا 

ولي تو اگر شرايطش رو داري زمان رو از دست نده تا ايشالله زود نتيجه بگيري

منم دقیقا علائم تخمک گذاری نداشتم رفتم دکتر سونو کرد گفت تخمک گذاری برنگشته و تو تخمدان چپ یه کیست ۲ ...

باشه حتما میفرستم. من اصلا علایم پریودی ندارم الان هفت روزه تاخیر داره. بنظرت چند روز بگذره باید برم پروژسترون بزنم تا پریود بشم؟ یه جورایی گفتم بزارم رحمم هروقت خواست پریود بشه!

ميدوني اگر دكتر به من مي گفت مجدد پانكچر شو حتما ميشدم واقعا دلم مي خواد زود تر نتيجه بگيرم ولي دكتر ...

آره می دونم. ولی من در مورد خودم به شخصه فکر می کنم اگر گونال و النوا هم میزدم فرق خاصی نمی کرد تعداد تخمکهام. دکتر علیرضایی گفت نهایتش ده تا تخمک بتونیم ازت بگیریم که اگر آندومتریوز باشم چندتاش بی کیفیت میشه. اما در مورد طبیعی تا ۴۳ سالگی، ۶۰ درصد احتمالشو داد که باردار بشم و حتی اهدایی هم گفت تا ۴۸ سالگی وقت هست. اما چون دیگه خسته شدم اجبار اینکه باید زودتر دست بکار بشم منو به سمت میکرو میبره. راستش یکم بخاطر هزینه ش هم هست که اونم کم انگیزگیمو بیشتر می کنه.

باشه حتما میفرستم. من اصلا علایم پریودی ندارم الان هفت روزه تاخیر داره. بنظرت چند روز بگذره باید برم ...

وقتي ميكرو من منفي شد بعد از قطع داروها چند روز بعدش پريود شدم.ولي دفعه بعديش ٤٠ روز طول كشيد تا پريود بشم.به نظرم عجله نكن طبيعيه به زودي پريود ميشي.ولي من بعد كه پريود شدم ديگه خونريزيم قطع نميشد كه روز ١٢ سيكلم رفتم وگفتم هنوز خونريزي دارم كه واسه ١٠-١٢ روز دارو بهم داد ولي بازم كم شد ولي قطع نشد .دوباره رفتم اچ دي داد كه خوردم و بعد از قطع دارو چند روز بعدش پريود شدم و تازه اين ماه تخمك گذاري داشتم

آره می دونم. ولی من در مورد خودم به شخصه فکر می کنم اگر گونال و النوا هم میزدم فرق خاصی نمی کرد تعدا ...

نميدونم چه علتي داره كه ما به دارو خوب جواب نميديم.

دكتر نصر هم همين حرفا رو به من زد.گفت كساني كه مثل شما مشكلي ندارن و بدون علت باردار نميشن بعد از ٣-٤ سال باردار ميشن.و اينكه گفت شما تا ٥٠ سالگي هم بياي پيشم با تخمك اهدايي باردار ميشي.دكتر پاكروش هم گفت حتي اگر يائسه هم بشي باز با تخمك اهدايي باردار ميشي

كار خوبي مي كني دوباره پيگير باش.هزينه هاش براي ما هم سخته ما هر دومون كارمند هستيم و اين هزينه ها واقعا زياده ولي به قول مامانم ميگه اين يه جور سرمايه گذاري هست كه ممكنه موفق باشه و يا نباشه به هر حال بايد سرمايه گذاري كني تا نتيجه بگيري.توكل به خدا ايشالله خيلي زود دل ما هم شاد ميشه🙏🙏

وقتي ميكرو من منفي شد بعد از قطع داروها چند روز بعدش پريود شدم.ولي دفعه بعديش ٤٠ روز طول كشيد تا پري ...

آهان مرسی عزیزم. به علیرضایی پیام دادم گفت اول باید تست بارداری بدی بعد منفی شد بیای. اگر ضخامت آندومترت زیاد باشه بهت دارو بدیم که پریود بشی. حالا منم تا آخر این هفته صبر می کنم. چون میخوام آزمایشهای زرنانی رو هم بدم که جوابشون بیاد و بعد تصمیم قطعی بگیرم که پیش علیرضایی برم یا عارفی. آخه علیرضایی آمپولهاش از روز اول سیکل شروع میشه. عارفی اون سری از روز چهار بهم آمپول داد. شاید هم این سری فرق کنه روالش.

نميدونم چه علتي داره كه ما به دارو خوب جواب نميديم. دكتر نصر هم همين حرفا رو به من زد.گفت كساني كه ...

آره می دونی باز اگر با یبار پانکچر تخمک زیاد داشتیم حداقل قرار نبود هربار از نو شروع کنیم و دردسر بکشیم. امیدوارم خدا مسیر درست رو جلوی پامون قرار بده. مسیری که آخرش ختم به خیر باشه و یک بارداری خوب و فرزندی سالم.

2706