2726
عنوان

اقدامی های مهر 98

| مشاهده متن کامل بحث + 93721 بازدید | 10548 پست
انشالله حتما همین طور میشه عزیزم. آناد جان برام دعا کن فردا پانکچر دارم. نگرانی ریخته تو سرم امشب ...

عزیزم انشالله بسلامتی پانکچر کنی و از همه مهمتر صاحب دو نی نی خشگل و سالم بشی جواب زحمت و انتظار ت بگیری

خدا جونم مواظب دوقلوهام باش ،دختر 💗و پسرم💙 بهت می سپارم سالم بذار بغلم ،هزار مرتبه شکرت خداجونم🤲🤲🤲
ممنونم عزیزم الهی آمین کی هست زایمانت ایشاللا؟

من ۲۸ فروردین زایمانم هست ،هنوز خیلی راه دارم ولی خیلی سختی کشیدم ویار فوق العاده شدید که نزدیک ۲ماه شبها با مامانم بیدار بودم از معده درد فریاد میزنم غذام سرم وامپول بود بدنم جای سرم نداشت ،جفتم پایین بود ،حالم بهم میخورد لکه بینی داشتم بعد از اون خونریزی آمپول پروژسترون میزدم پاهام فلج میشد زیر بغلم میگرفتن راه میرفتم ،هنوز هم معده درد دارم ولی خداروشکر کلی بهتر شدم ،خدا فقط ادامه راه کمکم کنه

خدا جونم مواظب دوقلوهام باش ،دختر 💗و پسرم💙 بهت می سپارم سالم بذار بغلم ،هزار مرتبه شکرت خداجونم🤲🤲🤲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۲۸ فروردین زایمانم هست ،هنوز خیلی راه دارم ولی خیلی سختی کشیدم ویار فوق العاده شدید که نزدیک ۲ماه ...

ایشالله که باقیِ راه رو اسونتر و به سلامت طی کنی و جوجه ی بهاریت رو به سلامت بقل کنی،

ایشالله که باقیِ راه رو اسونتر و به سلامت طی کنی و جوجه ی بهاریت رو به سلامت بقل کنی،

انشالله عزیزم همچنین شما

2728

فقط بچه ها مبخواستم بگم حتما و حتما اکوی قلب جنین رو پیش متخصص قلب اطفال نه رادیولوژیست انجام بدبن ،

من امسال تو این سه باری که رفتم واسه اکوی قلب موارد خیلی خیلی بیشتر از سال پیش سر بچه ی اولم بود که نمیدونم واقعا دلیلش چیِ تغدیه یا اب و هواست،

و خوبیِ اکوی قلب اینِ که یه طری موارد هست که اگه قبل از تولد متوجه بشن میشه با دادن دارو و به سری اقدامات حمایتی تو دوران جنینی کمک کرد که قلب پروسه ی تکانلش رو بهتر طی کنه و مشکلات قلبی بعد از تولد کمتر شه ،

رو این حساب خیلی خیلی جدی بگیرین این مسالرو

عزیزم انشالله بسلامتی پانکچر کنی و از همه مهمتر صاحب دو نی نی خشگل و سالم بشی جواب زحمت و انتظار ت ب ...

خیلی ممنونم عزیزم 🦋

به امید خدا.

خنُک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش | بنماند هیچش اِلا هوس قمار دیگر 🌱🌈
و این روزا فقط دعا میکنم میگم خدایا بعد اینهمه سختی و روزای پراسترسی که گذروندیم فقط به سلامت بزارش ...

روزای سختی رو واقعا پشت سر گذاشتی انشالله وقتی صحیح و سالم بغلش بگیری همه اینا یادت میره انشالله به سلامتی زایمان کنی و بقیه روزا رو به راحتی سپری کنی خیلی بهت تبریک میگم عزیزم😘😘جوجه ات به تو افتخار میکنه مادر قوی مثل تو داره😘😘💪💪

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
روزای سختی رو واقعا پشت سر گذاشتی انشالله وقتی صحیح و سالم بغلش بگیری همه اینا یادت میره انشالله به ...

ممنونم بنیتا جون امیدوارم واسه شمام همینطور باشه و دوردونت رو به سلاامت بغل بگیری🥰

من پارسال پاییز و زمستون انقدر بدبختی و سختی سرم اوار شد و یه سری علایم و لک بینی های مسخره و یه کیس ...

عزیزم چقد بهت سخت گذشته. اما مهم اینه الان شیرین ترین نتیجه صبر و تحملتو داری میبینی و ایشالله سالم به دستت میرسه. برای ما هم دعاهای خوب بکن عزیزم  

خدایا شکرت. دستمو گرفتی همیشه، محکم نگهش دار، عاشقتم  امروز 1400/1/17 فهمیدم نینیم یه دختره.یه دختر از عمق رویاهام؛ آرزوی همیشگیم. باز هم شکر   آرزوم نی نی دار شدن تک تک دوستامه  
و این روزا فقط دعا میکنم میگم خدایا بعد اینهمه سختی و روزای پراسترسی که گذروندیم فقط به سلامت بزارش ...

بمیرم برات آناد جونم خدا رو شکر که نی نی حالش خوبه ان شاءالله این مدت هم بگذره برات راحت و با بغل کردن نی نی همه  این سختی ها برات حذف بشه و شیرینی بغل کردنش جبران همش بشه 😍😍😍😍

خدا جونم دوباره تلاش میکنم تا لایق یکی از فرشته های کوچولوت بشم بتونم مادر خوبی برای فرشته کوچولوی که بهم میدی بشم میدونم هواموداری و نتیجه این انتظار هام شیرین خواهد بود شکرت برای همه چیز ........از خدا میخوام دوباره بهم برگردونه  دخترم 😔😔😔بد ترین تاریخ زندگیم ۲۹/۳/۱۳۹۸ساعت ۰۰:۳۰

عزیز دلم خداروشکر خیلی خوشحال شدم مبارکتون باشه این فتدق کوچولو .انشالله که تا اخرش به خوبی پیش بره و عزیز دلتو صحیح و سالم بغل کنی.منم به پیشنهادت عنل کردم و اکو رو توی هفته ی ۲۲ انجام دادم و خیالم راحت شد و مانلی ۲۷ مهر دنیا اومد

خدایااا هزار مرتبه شکرت .یه صلوات برا سلامتی دخترم بفرست سالم بیاد بغلم برا همه منتظرا دعا میکنم 🙏خدایااا شکرت دخترم۲۷ مهر ۹۹ قدم رو چشممون گذاشت❤
روزای سختی رو واقعا پشت سر گذاشتی انشالله وقتی صحیح و سالم بغلش بگیری همه اینا یادت میره انشالله به ...

سلام من رفتم دکتر ،آهن کلسیم امگا۳،مولتی ویتامین و ویتامین دی ۳ دوباره برام نوشت فعلا هم سونو نمیخواستم تا تو ۶ ماه

عزیزم چقد بهت سخت گذشته. اما مهم اینه الان شیرین ترین نتیجه صبر و تحملتو داری میبینی و ایشالله سالم ...

حتما عزیزم این مدت هم اینجا نیومدم ولی همیشه همتون از دلم گذشتین ولی همیشه یه بارداری خوب واستون خواستم نه مثل واسه خودم😅😅😅 

بمیرم برات آناد جونم خدا رو شکر که نی نی حالش خوبه ان شاءالله این مدت هم بگذره برات راحت و با بغل کر ...

مرسی فرشته جون ایشاللا این مدت هم به سلامت بگذره فقط 

تمام بدنم از آمپولا کبودِ و از زیاد خوابیدن هم بدنم درد میکنه و کوفتست ولی خب چاره ای نیست

دیگه جا پیدا نمیکنم امپولارو بزنم 

2706