2726
عنوان

اقدامی های مهر 98

| مشاهده متن کامل بحث + 93721 بازدید | 10548 پست
رحمت داره بزرگ میشه به خاطر اونه شاید سردیت شده یه نبات داغ بخور 

شانس نمیتونم ،چیز شیرین بخورم ،از چایی هم بدم‌میاد 

خدا جونم مواظب دوقلوهام باش ،دختر 💗و پسرم💙 بهت می سپارم سالم بذار بغلم ،هزار مرتبه شکرت خداجونم🤲🤲🤲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم. تموم نشده دارم. تخمدانام هم شدیدا درد میگیرن هر از گاهی. دلم مالش میره عین روزای پریودی. ب ...

وای منم دیروز اول صبح اینجوری شدم 

خدا جونم مواظب دوقلوهام باش ،دختر 💗و پسرم💙 بهت می سپارم سالم بذار بغلم ،هزار مرتبه شکرت خداجونم🤲🤲🤲
همه اش گرسنمه امروز یکم حجم غذامو کردم خیلی اذیت شدم  

احتمال زیاد بچه ات دختره که همیشه گرسنه ای،اشتها زیاد شده

2728
همه اش گرسنمه امروز یکم حجم غذامو کردم خیلی اذیت شدم 

منم سر پسرم اینجوری شده بودم. همش گشنم بود. چاره ای نیست باید بخوری. نهایتش کم کم بخوری تا همیشه تو معده ات غذا باشه و اذیت نشی.

من تازه عصبانی هم‌میشم درد پریودی میگیرم😒 اینو دیگه چیکار کنم؟!

رعایت کن عصبانی نشی ،بجه بغل نکنی ،من دلم‌میخواد این پاییز و زمستان زود بره،لکه بینی تمام شد؟

رعایت کن عصبانی نشی ،بجه بغل نکنی ،من دلم‌میخواد این پاییز و زمستان زود بره،لکه بینی تمام شد؟

بچه رو که اصلا بغل نمیکنم. ولی پسرم بعضی کارا میکنه حرصم درمیاد و شدید عصبی میشم. فعلا بله خداروشکر لکه بینی تموم شده.

بچه رو که اصلا بغل نمیکنم. ولی پسرم بعضی کارا میکنه حرصم درمیاد و شدید عصبی میشم. فعلا بله خداروشکر ...

خوب خداروشکر 

@n_b_r    

سلام.خوبی عزیزم؟پری شدی؟در چه حالی؟

خدایا شکرت. دستمو گرفتی همیشه، محکم نگهش دار، عاشقتم  امروز 1400/1/17 فهمیدم نینیم یه دختره.یه دختر از عمق رویاهام؛ آرزوی همیشگیم. باز هم شکر   آرزوم نی نی دار شدن تک تک دوستامه  
@n_b_r     سلام.خوبی عزیزم؟پری شدی؟در چه حالی؟

سلام عزیزم

خوبم یعنی یکم بهترم 

تو خوبی؟ میری سره کار؟

چهار روز بعد قطع داروها پری شدم دو روز بعدش جنین رو دفع کردم دادم آزمایشگاه 

یه سری از فاکتور های ایمنی رو روی جنین قراره چک‌کنن.cd 5,4,8,16 و اینکه اثر پروژسترون روی آندومتر

2706