2703
2553
عنوان

اقدامی های مهر 98

| مشاهده متن کامل بحث + 93716 بازدید | 10548 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااای خسته شدم روزها مثل سال میگذرن و ساعتها مثل ماه.

همین انتظار از همه چی بدترِ 

یکم صبوری کن سرت رو گرم کن بزار گذشت زمان واست رنج آور نباشه و ازش لذت ببر 

چون اینجوری بعد از اومدن بچه هم هی باید انتظار به دنیا اومدنش رو بکشی و بعد هم انتظارهای دیگه و اینجوری اصلا از روزات لذت نمیبری

زندگی همینِ دیگه همین روزایی که داره میگذره و دوست داری که زودتر بگذره روزا و لحظه های با ارزش زندگیتِ

2720

سلام دوستان من این ماه از روز 5 پری روزی 3 تا لتروزول خوردم به مدت 5 روز . روز 11 پری رفتم سونو گفت دوتا فولیکول 13 داری بهم امپول داد سه روز بزنم بعد برم سونو و در این بن نزدیکی هم داشته باشم. بنظرتون امید داشته باشم با این ایز تخمک اصلا احتمال بارداری هست؟

بچه ها من الان يكسال و خورده اي هست كه تو اقدامم ولي فقط يك بار از بي بي چك استفاده كردم ،فكر كنم خيلي صبورم😂😂هر ماه صبر ميكنم تا موعدم بعد هم ماشالله پري خانم چنان سره وقت مياد كه هيچ وقت بهم فرصت نداده تا برم بي بي بخرم🤣🤣ولي به نظرم اول از همه بايد منتظره عقب افتادن پري بود بعد بي بي چك

2714
بچه ها من الان يكسال و خورده اي هست كه تو اقدامم ولي فقط يك بار از بي بي چك استفاده كردم ،فكر كنم خي ...

انشالله این دفعه عقب بندازی و بی بی چک مثبت داشته باشی

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
سلام. من هفته دهم بارداریم وحشتناک تهوع دارم چیکار کنم واقعا خسته شدم

زنگبزن دکترت ازش بپرس چه قرصی خوبه بزار برات قرص ضد تهوع بده

فک کنم قرص دمیترون واسه تهوع بارداری خدبه ولی نمی تونم سرخود بگم بخور شاید ضرر داشته باشه تایید دکترتو بگیر شاید اینم خوب بود

زنگبزن دکترت ازش بپرس چه قرصی خوبه بزار برات قرص ضد تهوع بده فک کنم قرص دمیترون واسه تهوع بارداری خ ...

بنیتا جون این حالتا خیلی طبیعیِ و در 90 درصد موارد نمیشه کاریش کرد

فقط باید صبر کرد که بعد از هفته ی 12 تا 14 بهتر شه واسه بعضی ها اصلا بهترهم نمیشه

قرص و اینام زیاد تاثیری نداره 

فقط باید تحمل کرد

سلام دوستان من این ماه از روز 5 پری روزی 3 تا لتروزول خوردم به مدت 5 روز . روز 11 پری رفتم سونو گفت ...

آره عزیزم احتمال بارداری هست یکی از دوستای من با فولی 13 بارداره و دوماه دیگه دخملش دنیا میاد

حالا یه هفتم زیادِ ولی اگه یه خانومی خیلی از زمان موعد پریودش مطمئنِ یعنی میدونه که حتما فلان روز با ...

برای من که مطمئن نیستم همون باید صبر کنم ده روز بگذره😩😩

بنیتا جون این حالتا خیلی طبیعیِ و در 90 درصد موارد نمیشه کاریش کرد فقط باید صبر کرد که بعد از هفته ...

اخه چند شب پیش که مریض بودم تو نت دنبال یه قرص واسه حالت تهوع که می گشتم دیدم دمیترون و واسه تهوع بارداری خیلی شدید نوشته

خدا کنه من باردار شدم حالت تهوع نگیرم خیلی از این حس بیزارم😩😩😩😩

2706