2726
عنوان

اقدامی های مهر 98

| مشاهده متن کامل بحث + 93721 بازدید | 10548 پست
پنجم . قبلی رو که سقط شد بعد از ۵ سال باردار شدم 

عزیزم, امیدت به خدا باشه. توکل کن💗💗💗

خدایا شکرت. دستمو گرفتی همیشه، محکم نگهش دار، عاشقتم  امروز 1400/1/17 فهمیدم نینیم یه دختره.یه دختر از عمق رویاهام؛ آرزوی همیشگیم. باز هم شکر   آرزوم نی نی دار شدن تک تک دوستامه  
منم ماه چهارم ،امشب کلی گریه کردم ،پشاپيش که میخوام پری بشم

حالا زوده برا گریه کردن دختر😉😉

خدایا شکرت. دستمو گرفتی همیشه، محکم نگهش دار، عاشقتم  امروز 1400/1/17 فهمیدم نینیم یه دختره.یه دختر از عمق رویاهام؛ آرزوی همیشگیم. باز هم شکر   آرزوم نی نی دار شدن تک تک دوستامه  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

انشالله عزیزم دامن همه منتطراش سبز،محتاجیم به دعا ،چشم فریبا جان حتما عزیزم😍😍😍

قرار شد سفارش وینچسترم بکنییییی دوست خوبم😘😘

2728
برا من دعا کردی؟ 

آره عزیزم اتفاقا یادم بود بهت،اگه قابل باشم همه منتظر های نی نی سایت دعا کردم

خدا جونم مواظب دوقلوهام باش ،دختر 💗و پسرم💙 بهت می سپارم سالم بذار بغلم ،هزار مرتبه شکرت خداجونم🤲🤲🤲
حالا زوده برا گریه کردن دختر😉😉

اتفاقا سری قبل فکرکردم باردارم بعد پری دو روز گریه ،الان گریه میکنم روز پری دیگه نرمال باشم

خدا جونم مواظب دوقلوهام باش ،دختر 💗و پسرم💙 بهت می سپارم سالم بذار بغلم ،هزار مرتبه شکرت خداجونم🤲🤲🤲

سلام خانوما میشه راهنماییم کنید من تا حالا اینجوری نبودم. گفتم که چندروز پیش بیبی هاله انداخت و دیروز مثل ترشح صورتی کمرنگ خیلی خیلی کم دیدم و فک کردم پریودمیشم ولی هنوزم نشدم. بنظرتون چکارکنم

خدایااا هزار مرتبه شکرت .یه صلوات برا سلامتی دخترم بفرست سالم بیاد بغلم برا همه منتظرا دعا میکنم 🙏خدایااا شکرت دخترم۲۷ مهر ۹۹ قدم رو چشممون گذاشت❤
سلام خانوما میشه راهنماییم کنید من تا حالا اینجوری نبودم. گفتم که چندروز پیش بیبی هاله انداخت و دیرو ...

دوباره بیبی بزن, اگه پررنگ شد ینی بارداری

اتفاقا سری قبل فکرکردم باردارم بعد پری دو روز گریه ،الان گریه میکنم روز پری دیگه نرمال باشم

منم عین دیوونه ها هم قبلش و هم بعدش گریه میکنم😂😂

آره عزیزم اتفاقا یادم بود بهت،اگه قابل باشم همه منتظر های نی نی سایت دعا کردم

ممنون عزیزم, ایشالا که خدا نظری کنه و یکی یکی از اونایی که بیشتر منتظرن شروع کنه. 

دوباره بیبی بزن, اگه پررنگ شد ینی بارداری

این لکه بینی خطرناک نیست اگه باردار باشم ؟یا طبیعیه 

خدایااا هزار مرتبه شکرت .یه صلوات برا سلامتی دخترم بفرست سالم بیاد بغلم برا همه منتظرا دعا میکنم 🙏خدایااا شکرت دخترم۲۷ مهر ۹۹ قدم رو چشممون گذاشت❤
این لکه بینی خطرناک نیست اگه باردار باشم ؟یا طبیعیه 

راستش منم عین شما بودم و پری اومد. برا همین میگم بیبی بزن. من بیبیم اصلا پررنگ نشد تا اخر پری اومد. 

سلام خانوما میشه راهنماییم کنید من تا حالا اینجوری نبودم. گفتم که چندروز پیش بیبی هاله انداخت و دیرو ...

منم دو روز دیگه موعدم ام هست ،اما دو روز معده درد و سوزش معده دارم ،از دیشب هم دلدرد پری دارم واز همه بدتر گرگرفتگی دو روز کلافم کرده دوست دارم برم جای خنک ویخ بخورم ،آه کاش تکلیفم روشن میشد ،ترشح آبکی دارم 

منم دو روز دیگه موعدم ام هست ،اما دو روز معده درد و سوزش معده دارم ،از دیشب هم دلدرد پری دارم واز هم ...

دم صبح ها هم خیس عرق میشم عرق سرد ،دارم به عبارتی چل میشم😁

2706