2726
عنوان

اقدامی های مهر 98

| مشاهده متن کامل بحث + 93721 بازدید | 10548 پست

سلام خانوما من دیروز بیبی مثبت شد با شیش روز تاخیرولی امروز به لکه بینی افتادم و فک کنم که دارم پریود میشم.ووانگار متاسفانه باردار نیستم شاید بخاطر اون سقطی بوده که داشتم ولی امیدوارم زیاد طول نکشه و هممون بزودی مادر بشیم ❤

خدایااا هزار مرتبه شکرت .یه صلوات برا سلامتی دخترم بفرست سالم بیاد بغلم برا همه منتظرا دعا میکنم 🙏خدایااا شکرت دخترم۲۷ مهر ۹۹ قدم رو چشممون گذاشت❤
سلام خانوما من دیروز بیبی مثبت شد با شیش روز تاخیرولی امروز به لکه بینی افتادم و فک کنم که دارم پریو ...

ببین من یه چیزو تجربه کردم تو این مدت. ببینی فقط +  وقتی قابل اطمینانه که خیلی سریع و خیلی پررنگ خط بیفته وگرنه کاذب نشون میده. منم این ماه گولشو خوردم و چقد تو حالم خورد. اما هیچ عیبی نداره. ایشالا ماههای بعد💗💗

خدایا شکرت. دستمو گرفتی همیشه، محکم نگهش دار، عاشقتم  امروز 1400/1/17 فهمیدم نینیم یه دختره.یه دختر از عمق رویاهام؛ آرزوی همیشگیم. باز هم شکر   آرزوم نی نی دار شدن تک تک دوستامه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین من یه چیزو تجربه کردم تو این مدت. ببینی فقط +  وقتی قابل اطمینانه که خیلی سریع و خیلی پررن ...

انشالله عزیزم .مال من خط کمرنگ انداخت 

خدایااا هزار مرتبه شکرت .یه صلوات برا سلامتی دخترم بفرست سالم بیاد بغلم برا همه منتظرا دعا میکنم 🙏خدایااا شکرت دخترم۲۷ مهر ۹۹ قدم رو چشممون گذاشت❤
2728
نه تاب خوردگی که مشکلی نداره احتمالش هست که تخمکات ضعیف باشن تا حالا خودِ تخمکات بررسی شدن؟

نمیدونم عزیزم توو این ۴ سال دکتر قرص لتروزول بهم  میداد فولی خوب داشتم اما هیچ وقت به زبون نیوورد که ضعیفم

البته شده بعضی از ماههایی که قرص نمیخوردم سونو دادم فولی بالغ داشتم

اسفندم که خود دکتر نصر سونوگرافی سه بعدی کرد حرفی از تنبلی نزد فقط گفت شروع آندومتریزی زودتر باید بچه بیاری

میگم به نظرت ممکنه با اینکه پریودم منظمه اما تخمک گذاری نداشته باشم؟؟

باردار بود دیگه خودش گفت با یه بار اقدام توی مهر ماه باردار شده

خداروشکر ،آخه گفت منتظرم شوهرم بی بی چک بیاره اگه اشتباه نکنم ،شما درچه حالی هستید?من دیروز درد پريودي بدی داشتم کل روز ،امروز خوبم ،یکم ترشحم کم.شده ولی دارم

خدا جونم مواظب دوقلوهام باش ،دختر 💗و پسرم💙 بهت می سپارم سالم بذار بغلم ،هزار مرتبه شکرت خداجونم🤲🤲🤲
خداروشکر ،آخه گفت منتظرم شوهرم بی بی چک بیاره اگه اشتباه نکنم ،شما درچه حالی هستید?من دیروز درد پريو ...

اگه‌منو میگید بیبی هاله انداخت ولی امروز همش لک بینی دارم فک کنم دارم پری میشم

سلام.دوستان من میخوام اگه دکتر به شوهرم اجازه بده ماه بعد اقدام کنیم

شوهرم ی کم مشکل داشت

این ما بنظرتون چی بخوریم و چکار کنیم؟؟؟

خودمم فولیک اسید میخورم

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
خداروشکر ،آخه گفت منتظرم شوهرم بی بی چک بیاره اگه اشتباه نکنم ،شما درچه حالی هستید?من دیروز درد پريو ...

والا سرما خوردگی دارم شدید 

نمیدونم راسته یا دروغ سرچ کردم نوشته بود سرما خوردگی از نشانه های بارداریه . تعجب کردم 

ترشح هم دارم کم و بیش . اونم زده بود از نشانه های بارداریه .

زیر شکمم هم درد خفیف دارم . موقع عطسه کردن دردش بدتر میشه 

وسوسه شدم فردا صبح یه بیبی چک میزنم😁 

والا سرما خوردگی دارم شدید  نمیدونم راسته یا دروغ سرچ کردم نوشته بود سرما خوردگی از نشانه های ...

ینی دهن سرویسا هرچی تو نت بزنی مینویسه نشونه بارداریه. منم سرما خورده بودم انقد امیدوار شده بودم ک نگو😂😁😁

ولی همه شبیه هم نیستن. شاید برا شما جزو علایم باشه عزیزم. 

خدایا شکرت. دستمو گرفتی همیشه، محکم نگهش دار، عاشقتم  امروز 1400/1/17 فهمیدم نینیم یه دختره.یه دختر از عمق رویاهام؛ آرزوی همیشگیم. باز هم شکر   آرزوم نی نی دار شدن تک تک دوستامه  
اگه‌منو میگید بیبی هاله انداخت ولی امروز همش لک بینی دارم فک کنم دارم پری میشم

انشالله هرچی خیره پیش بیاد 

خدا جونم مواظب دوقلوهام باش ،دختر 💗و پسرم💙 بهت می سپارم سالم بذار بغلم ،هزار مرتبه شکرت خداجونم🤲🤲🤲
والا سرما خوردگی دارم شدید  نمیدونم راسته یا دروغ سرچ کردم نوشته بود سرما خوردگی از نشانه های ...

اصلا به علائم دل نبند که فقط آدم امیدوار میکنه ،من دیروز حالم بد بود اما امروز هیچ علائمی ندارم ،اهان فقط معده درد و سوزش معده انگار آتیش تومعدمه،ولی بیخیال علايم،منتظرم خانم پری بیاد😁😁😁

ینی دهن سرویسا هرچی تو نت بزنی مینویسه نشونه بارداریه. منم سرما خورده بودم انقد امیدوار شده بودم ک ن ...

واقعا هرکی هم آمده آب و تابش ام تعریف کرده از علايمش

2706