2410
2553
عنوان

اقدامی های مهر 98

93716 بازدید | 10548 پست

سلام به دوستان عزیز

من سال 97 یه تاپیک زدم که به نام اقدامی های 97 خیلی هم پر مخاطب شد قرار بود اونجا همه با هم بارداری خوبی رو پشت سر گذاشتیم خدارو شکر تو تاپیک خیلی ها باردار شدن من خودمم شدم ولی خوشحالیم خیلی طول نکشید تقریبا تو 19 هفته بودم که بعد از یه بارداری عالی و خیلی راحت تو اکوی قلب جنین خیلی ناباورانه فهمدیم که پسرمون مشکل جدی داره و باید که از دست بره و سقط بشه

روزای خیلی بدی رو گذرونیدم و کلی غصه خوردیم 

ولی از اون اتفاقا الان 6 ماه هست که گذشته 

و احتمالا تصمیم بگیریم که دوباره اقدام به بارداری کنیم 

32 سالمِ و بعد از هفتمین سالگرد ازدواجمون با وجود همه ی ترسهام تصمیم گرفتم که با ترسام خیلی قوی مواجه شم

تو این 6 ماه خیلی مسائل واسم پیش اومد و خیلی خون دل خوردم

ولی امید دارم که اینبار اقدام کنم و یه نی نی سالم قسمتم شه و تا آخر راه هم باهام باشه

توکل به خدا

واسه اولین اقدام دیروز نسخه ی دکتر پریناتولوژیست رو بردم آزمایشگاه دنا و آزمایشای پیش از بارداری رو دادم 

البته تو این 6 ماه دکترای خیلی مختلفی رفتم 

و آزمایشای زیادی دادم ولی هیچ کدوم واسه اقدام به بارداری نبوده

فعلا نزدیک به دو ماهی هست که دارم فولیک اسید میخورم

منم میخوام اقدام کنم.دعا کنید مشکلی نداشته باشم..از وقتی ازمایشای قبل بارداری دادم هزار تا مشکل دارم..کم کاری تیرویید و کمبود ویتامین دی و..

یبارم سوم شهریور اقدام کردم ولی فکر نمیکنم اتفاق خاصی بیفته فقط یبار بود

.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم میخوام اقدام کنم.دعا کنید مشکلی نداشته باشم..از وقتی ازمایشای قبل بارداری دادم هزار تا مشکل دارم ...

امیدوارم مشکلای دیگه ای پیش نیاد برام..خیلی دلم نی نی میخواد😔

امیدوارم توام زودتر مامان بشی

.
2456

سلام عزیزم خوش اومدی

واسه کمبود ویتامین دی و کم کاری تیروئید دارو گرفتی؟

واسه اقدام کردن عجله نکن همه ی کارات رو بکن بعد 

و اینکه حتما تحت نظر دکتر باش چون کم کاری تیروئید معمولا بعد از باداری بدتر میشه 

منم میخوام اقدام کنم.دعا کنید مشکلی نداشته باشم..از وقتی ازمایشای قبل بارداری دادم هزار تا مشکل دارم ...

سلام عزیزم خوش اومدی

واسه کمبود ویتامین دی و کم کاری تیروئید دارو گرفتی؟

واسه اقدام کردن عجله نکن همه ی کارات رو بکن بعد 

و اینکه حتما تحت نظر دکتر باش چون کم کاری تیروئید معمولا بعد از باداری بدتر میشه 

امیدوارم مشکلای دیگه ای پیش نیاد برام..خیلی دلم نی نی میخواد😔 امیدوارم توام زودتر مامان بشی

ایشالله که مشکلی پیش نمیاد و همه چی خوب پیش میره

من تازه آزمایش دادم حالا تا جواب آزمایشم بیاد این ماه رو که از دست دادم ایشالله اولین اقدامم میفته واسه مهر اوایل مهر ایشاله

2714
سلام منم میخوام ازماه اینده اقدام کنم هرروز خرما وسیاهدونه میخوریم منوهمسرم خودم تنبلی خفیف تخمدان د ...

سلام عزیزم خوش اومدی 

خوبِ که از الان به فکری 

تنبلی تخمدان مهم هست ولی نه خیلی 

خیلی هارو تو سایت یا بیرون دیدم که با تنبلی باردار شدم 

هورمون تراپی شدی؟

سلام عزیزم خوش اومدی واسه کمبود ویتامین دی و کم کاری تیروئید دارو گرفتی؟ واسه اقدام کردن عجله نکن ...

اره دارو گرفتم تنظیم شد تیروییدم...دکتر گفت سه ماه دیگه دوباره برا تیرویید ازمایش بده..ولی من نمیتونم باز سه ماه صبر کنم...اخرش سوم زد به کله ام گفتم یبار اقدام کنیم اگر خدا بخواد میشه نخوادم که نشده سه ماهم صبر کنم..ولی دیگه طاقت ندارم..قرار بود تیر ماه اقدام کنیم که برنامه ریزی درست نشد و مشکل داشتم

.
اره دارو گرفتم تنظیم شد تیروییدم...دکتر گفت سه ماه دیگه دوباره برا تیرویید ازمایش بده..ولی من نمیتون ...

نه تو اقدامت رو بکن ولی به محض اینکه باردار شدی و مطلع شدی برو و تیروئیدت رو چک کن

چون من اصلا مشکل تیروئید نداشتم ولی تو بارداریم تیروئیدم مشکل پیدا کرد

رو این حساب نگران نباش مساله ی خیلی مهمی نیست

از کجا میفهمن ک تنبلی تخمدان دارن...چند وقت از اقدام بگذره باید؟

ربطی به اقدام نداره با یه سری آزمایش قبل از اقدام هم میشه فهمید که یکی تنبلی تخمدان داره یا نه

یه سری علائم داره 

2706