2703
2553

خیلی خیلی دلم میخواد موهامو کوتاه کوتاه کنم ولی شوهرم میگه موهای کوتاه فقط به خانم های خیلی خوشگل میاد، بهت نمیاد😕😐😐

الان چیکار کنم به نظرتون؟ 

بگو منم خیلی خوشگلم 😉

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

الان نظرش برات خیلی اهمیت داره با این حجم از شعورش؟

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

هرکس زیبای منحصر بفرده، این حرفشو نشنیده بگیر، به نظرش احترام بزار اما تو مسائل شخصیت خودت تصمیم بگیر.

من شوهرمو مجبور کردم ۶ ماه سیبیل بزاره، تا بفهمه تو کار شخصیم مربوط به ارایش و موم دخالت نکنه، چشمت روز بد نبینه شبیه جاهلای دهه ۵۰ شده بود

2706