2410
2553

سلام مامانای گل چکار کنم چجوری دخترم و از پوشک بگیرم سه ماهه من عذاب می کشم به خدا بعضی وقتها دیونه میشم یا بلای سر خودم دخترم میارم دخترم الان 25ماهشه یکیم هفت ماهه دارم من سه ماه مشغول از پوشک گرفتن هستم چکار کنم قبل از اینکه پی پی  شو کنه بهم بگه بخدا ئه ماه قبل هر وقت دستشویی داشت شلوارش و در میاورد  و صدام میزد هیچ شبی هم تا حالا خودش و خیس نکرده ولی روزها اصلا واسش مهم نیست تا من نبرمش نمیگه اصلا امشب خونه بابام رو فرشاشون جیش کرد کلا دو هفته س فروش خریده ن داشتم دق میکردم امروزم تو اتاق روی زیرانداز دخترم پی پی کرده  بود اومده دنبالم به آشپزخونه که بیا اینجا که بهم نشون بده پی پی شو منم اون لحظه دوس داشتم خفه ش کنم حالم بده بخدا میترسم سکته کنم انقد فشار بهم وارد میشه

من پسرم ۲۷ ماهه اس اصلا هم همکاری نمیکنه دیگه ولش کردم هر وقت دلش خواست جیشش رو بگه از پوشک میگیرمش آخه چه کاریه که هم خودمو شکنجه بدم هم بچه رو حرف دیگران هم اصلا واسم مهم نیست بچه رو نمیشه که زوری وادار به کاری کرد اونوقت تو آینده اعتماد به نفسش میاد پایین و کلی مشکلات دیگه

خدایا ازت خواهش میکنم هرگز حسرت های زندگیم رو تبدیل به عقده نکنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید چرا این‌قدر عجله دارید؟! بزارید هر وقت خودش آماده بود من که تصمیم دارم بزارم دخترم هر وقت خ ...

نمیزاره  پوشکش کنم اخه یکی دیگه م دارم سخته پوشک کردنش

2720

من تازه پسرمو گرفتم یک ماه همش سختی کشیدم پسرم تازه ۳ ماه رفته تو ۳ سال هر یک ربع میبردم دسشویی کلا عادش بود از اول روزی یک بار پی پی میکرد صبح ها ک بیدار میشد منم تا بیدار میشد میبردم دسشویی انقد میموندم تا بازیگوشیشو میکرد پی پی هم میکرد الان دیگ یاد گرفته تا بیدار میشه زود میگه مامان پی پی دارم 

انتظار نداشته باش بیاد مث بزرگا بهت بگه خودت تند تند ببر اصلا ب زور و فشار نمیشه خواستی ببری دیدی نمیاد ولش کن برو دو سه دیقه دیگه بیا بگیر زبان ببر اونم ک میگی تو روز نمیگه بخاطر اینه ک مشغول بازی میشه و فراموش میکنه انقد هی تند تند ببر تا ملکه ذهنش بشه دیگه ناخوداگاه خودش میگه 

من تازه پسرمو گرفتم یک ماه همش سختی کشیدم پسرم تازه ۳ ماه رفته تو ۳ سال هر یک ربع میبردم دسشویی کلا ...

الان پسرت چند ماهشه بخدا اوایل نیم ساعت یه بار میبردم اول خیلی خوب بود هرجا می رفتیم ئه ذره جیشم داشت میگفت بهم الان نمیگه خسته م بخدا انقدر سرش داد زدم عذاب وجدان دارم

2714

با بازی و خنده ببرش ن ب زور استیکر ببخر بذار هر باز ک میره یکی بچسبونه ب دیوار یا ماژیک وایت برد بگیر رو دیوار دسشویی نقاشی بکشه ی جور تشویقش کن نکه همش اونجا باشه ها وقتی دسشویی داره و میگه اجازه این کارو بده بهش ک تشویق بشه