2410
2553
عنوان

دلم میخاد کار کنم ولی نمیشه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 59 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

این کار فروش هست دوست عزیز محصولات یک شرکت خوب پیدا کنی خیالت که از کیفیت محصولات راحت شد کار فروش ا ...

من خیلی بازاریابیم خوبه و به اینستا و اینا واردم ولی اینجور کارا اصن نیس 

🖤
2720
این کار فروش هست دوست عزیز محصولات یک شرکت خوب پیدا کنی خیالت که از کیفیت محصولات راحت شد کار فروش ا ...

شرکت از کجا پیدا کنم

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
چطوری میشه این کارو کرد؟؟ 

توی اینستاگرام و یا تل گرام پیچ میزنین و شروع میکنین عکس گذاشتن و فالوور گرفتن. بازاریابی اینترنتی عزیزم هستش و به شما پورسانت یا درصد میدن

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
توی اینستاگرام و یا تل گرام پیچ میزنین و شروع میکنین عکس گذاشتن و فالوور گرفتن. بازاریابی اینترنتی ع ...

مرسی عزیزم،، برم ببینم چیزی پیدا میکنم 

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
مرسی عزیزم،، برم ببینم چیزی پیدا میکنم 

اینجا یه خانومی هستن همکار برای میوه خشک میگیرین تولید محتوای بالایی دارن و دوستم هستن خواستین بهشون میگم اینجا هم هستن خودشون. منم محصولات ارایش بهداشتی رو توی اینستا همکار میگیرم و درامد خوبی دارن. امیدوارم موفق باشین

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
2714
اینجا یه خانومی هستن همکار برای میوه خشک میگیرین تولید محتوای بالایی دارن و دوستم هستن خواستین بهشون ...

ارایشی بهداشتی بهتره،، میشه پیجتون تو اینستا بهم بدین اول با محصولات اشنا بشم 

ارایشی بهداشتی بهتره،، میشه پیجتون تو اینستا بهم بدین اول با محصولات اشنا بشم 

درخواست دوستی بدین توی تل گرام صحبت میکنیم

میتونم بهتون معرفی کنم

قبول کردم 

2706