1373
1363
عنوان

دلم میخاد کار کنم ولی نمیشه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 59 پست
میخان ماهیانه ۳۰۰ بدن ب من  شهریه بدم پول خوابگاه غذا خرجای شخصی خودم و تمااام تازه با منت

خب چرا نمی ذارن کار کنی؟

بدگهر با کسی وفا نکند     /    اصل بددر خطا خطا نکند
دهات چیه 😐آقا اصلا یه نادون یه چیزی گفت هی هم نزنید بوی گندش بیشتربلندمیشه

والا دهاتیا شرف دارن ب خدا تو کلاس ما جمعا 5 نفرم نمیشن تهرانیاش اونققققققققد حسودن اونقدددد تنگ نظرن فک میکنن ما اومدیم شهرشونو بخوریم همشم میگن اگه شماها نبودین الان دوستامون اینجا قبول میشدن کلا تهرانیا خیلی حسودیشون میشه ماها دانشگاهای تاپ قبول میشیم و خودشون مجبورن برن اینور اونور 

تو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

والا دهاتیا شرف دارن ب خدا تو کلاس ما جمعا 5 نفرم نمیشن تهرانیاش اونققققققققد حسودن اونقدددد تنگ نظر ...

😂😂😂😂چقدر بدبخت.....خلایق هرچه لایق

🚫دوست عزیز:تاپیک دعانویسی ببینم بی بروبرگشت گزارش میزنم⬅اینجا همه کلاهبردارن وشماره های خودشونه........نمیخوام ازتون سواستفاده بشه..🚫گفتم که حق الناس گردنم نباشه😄
1387
این کار فروش هست دوست عزیز محصولات یک شرکت خوب پیدا کنی خیالت که از کیفیت محصولات راحت شد کار فروش ا ...

مثلا بادران گستر؟

🚫دوست عزیز:تاپیک دعانویسی ببینم بی بروبرگشت گزارش میزنم⬅اینجا همه کلاهبردارن وشماره های خودشونه........نمیخوام ازتون سواستفاده بشه..🚫گفتم که حق الناس گردنم نباشه😄
[QUOTE=103043572]پس لطفا نظر ندید وقتی نمیتونید درک کنید کسی اجبار نکرده به نظر دادن[/QUOT میتونی ک ...

بلد نیسم اکثرا الکیه پی وی ده نفر رفتم همش گول بوده خسته شدم بخدا

لطفا برای حاجت من یک صلوات بفرستید عشقولیااا  
این کار فروش هست دوست عزیز محصولات یک شرکت خوب پیدا کنی خیالت که از کیفیت محصولات راحت شد کار فروش ا ...

من خیلی بازاریابیم خوبه و به اینستا و اینا واردم ولی اینجور کارا اصن نیس 

لطفا برای حاجت من یک صلوات بفرستید عشقولیااا  
1376
چطوری میشه این کارو کرد؟؟ 

توی اینستاگرام و یا تل گرام پیچ میزنین و شروع میکنین عکس گذاشتن و فالوور گرفتن. بازاریابی اینترنتی عزیزم هستش و به شما پورسانت یا درصد میدن

کانال قانون جذب  😍             @Ghaanoonejaazb
توی اینستاگرام و یا تل گرام پیچ میزنین و شروع میکنین عکس گذاشتن و فالوور گرفتن. بازاریابی اینترنتی ع ...

مرسی عزیزم،، برم ببینم چیزی پیدا میکنم 

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏
مرسی عزیزم،، برم ببینم چیزی پیدا میکنم 

اینجا یه خانومی هستن همکار برای میوه خشک میگیرین تولید محتوای بالایی دارن و دوستم هستن خواستین بهشون میگم اینجا هم هستن خودشون. منم محصولات ارایش بهداشتی رو توی اینستا همکار میگیرم و درامد خوبی دارن. امیدوارم موفق باشین

کانال قانون جذب  😍             @Ghaanoonejaazb
اینجا یه خانومی هستن همکار برای میوه خشک میگیرین تولید محتوای بالایی دارن و دوستم هستن خواستین بهشون ...

ارایشی بهداشتی بهتره،، میشه پیجتون تو اینستا بهم بدین اول با محصولات اشنا بشم 

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏
1378
1364