2737
2734

سلام من اش رشته خیلی درست میکنم ولی به دلم نمیشینه طعمش.اش رشته های نذری چرا اینقدر خوشمزه میشن؟رازش چیه؟کسی اش رشته مدل نذری بلده؟ باردارم و هوس کردم میخوام واسه بعد ظهر دست به کار بشم .حبوبات اماده دارم تو یخچال و اینکه پیاز داغم میخوام رنده کنم چون شوهرم پیاز خلالی دوست نداره بیاید یادم بدین لطفا دعاتون میکنم .واینکه میخوام رنگش قرمز بشه

میشه واسه کنجد تو دلم یه صلوات بفرستید تا سالم بیاد بغلم......خدایا شکرررررت

شوهر منم میگه اش رشته هات شبیه همچی میشه جزاش رشته

💖💚💙 خدایا جوانی خواهرمو بهش ببخش، ستون نازک امیدمونو نشکن 🤲از آدمهای روانی دوری کنید، بذار بگن ترسید، آره ما از حیوون وحشی میترسیم 👊سیر تکامل من در نی نی سایت: کوشاجون ۹۴، مکگیل ۹۶، سانتیاگو مکگیل ۹۷، سانتیاگو ۹۸ 🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا قرمز آش رشته قرمز ندیدم

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
2731
2738
شوهر منم میگه اش رشته هات شبیه همچی میشه جزاش رشته

ههه.نه مال من خوشمزه میشه ها شوهرمم که عاشق اش رشته دوس داره ولی طعم اون اش نذری رو نمیده .اونا یه بوی خاص دارن بخدا ثواب داره یکی بیاد بگه من بدجور هوس کردم

میشه واسه کنجد تو دلم یه صلوات بفرستید تا سالم بیاد بغلم......خدایا شکرررررت

رب بزنی یعنی من این مدلی درس میکنم و آش رشته هام خیلی خوشمزه میشه اول پیاز سرخ میکنم تو قابلمه بعدنمک وزردچوبه ویکم فلفل میزنم آب جوش میریزم بعدش یه پیاله کوچولو برنج ایرانی برای لعابش میریزم بعدش سبزی میریزم تا بجوشه یه ساعتی حبوباتوکه پختم اضافه میکنم لوبیانخودعدس درآخر رشته اضافه میکنم و۵مونده به آخرچندحبه سیر رنده میکنم و میریزم توش خیلی خوشمزه میشع

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
مدل نذری ها یه بوی خاص داره از اونا میخواااااام

اونا رو چون خودت نمی پزی بوش اینطور به نظر میرسه البته که نیت رو غذا و نورش تاثیر داره ولی خب کلا هر غذایی خودت بپزی چون از ابتدا درگیرش بودی مولکولهای عطرش به بینیت می چسبه خیلی حشس نمی کنی بوی واقعیشو تازه ممکنه سیر هم بشی از بوش و مزه هم برات نداشته باشه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2706