2410
2553
عنوان

شوهرم همیشه بهم شکاکه و بهم میگه دروغ میگی

| مشاهده متن کامل بحث + 1161 بازدید | 43 پست
همسرت بیماره  برو روانشناس و بعد روانپزشک  اگر تشخیص پارانویید بده احتمالا درمانش هم خیل ...

بهش میگم نمیاد خب میگم وگرنه جدا میشیم اگه درست نشی میگه عمرا جدا نمیشم و کلی هم فوشم میده 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم زندگی با همچین آدمی پر از زجر

خودت میدونی

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2456

تا دیر نشده زندگیتو نجات بده فک نکن ازدواج کنی درست میشه نه بدترم میشه اونموقع نمیذاره نفس بکشی..خودتو نجات بده

از خدا میخام هرکی که داره امضای منو میخونه  انشاالله هرحاجاتی داره برآورده شه ..واسه برآورده شدن حاجات منم یه صلوات بفرستین. ممنون   🙏خدایا اول کار شوهرمو درست کن بعدش بهمون ی خونه نقلی بده  بعدشم بچه های سالمو صالح بهمون بده..قول میدم بنده خوبی برات باشم😢واسم دعا کنید بچه ها
با یه گوشی دیگه اومدی اونوقت میگی شک نکنه باید بره پیش دکتر

خب عزیزم وقتی نمیزاره حتی یه سرچ کوچولو درمورد مشکلی که واسم پیش اومده انجام بدم یا با هام دعوا میکنه منم مجبورم دیگه

2714
منم شوهرم یکم بهم شک داره ،البته ب خاطر زندگی قبلیش ،الانم ایرانسل من رو گوشیش هس ،من فقط فک کردم تم ...

منظور اسي اينه كه از ايرانسل من تماسا و اس ام اس هاشو چك ميكنه و بعدم گوشيشو ميگرده و سرچاشو نگاه ميكنه از اون برنامه نميشه سرچارو ديد

ميشه لطف كنين براي درست شدن كار منو و همسرم يه صلوات بفرستين خيلي ممنون ميشم ❤️❤️
تا دير نشده يا برين پيش مشاور يا جدا شو بعدا كه بري سرخونه زندگي خودت خيلي بدتره و هم محدودترت ميكنه ...

اره دیگه حالا چن بار قسم خورده بخواطر خودش وگرنه گوشیم ازم میگرفت.... بعد ازدواجم میگه گوشیت میگیرم

اره دیگه حالا چن بار قسم خورده بخواطر خودش وگرنه گوشیم ازم میگرفت.... بعد ازدواجم میگه گوشیت میگیرم

باهاش منطقي صحبت كردي درباره اين رفتاراش؟ 

ميشه لطف كنين براي درست شدن كار منو و همسرم يه صلوات بفرستين خيلي ممنون ميشم ❤️❤️
مگه از مای ایرانسل میشه کنترل کرد ؟؟

اره میشه پیام ها و تماس ها و اینترنت هم فک کنم میدونه چون وقتی گوشبم دستش نیس میفهمه چی سرچ کردم سیم کارتم خودش واسم گرفته بود فک کنم ی کاری کرده اینجوری شد

2706