1619
1632

هفت هشت ماهی میشه عقد کردیم همش گوشیم چک میکنه مای ایرانسل مم نصب کرده رو گوشیش تو گوگل هر چی هم سرچ کنم اون میبینه... تا حالا هم هیچ چیز مشکوکی ازم ندیده ولی بازم کار همیشه ش اینه منو چک کنه بخدا خسته شدم بقرآن دیگه تاقت ندارم انقد بهم مشکوکه 😔

الانم با یه گوشی دیگه اومدم نی نی سآیت چون اگه بدونه من حتی نظر هارو خوندم بخدا منو میکشه خب منم آدمم😞

عزیرم باهاش صحبت کن اگه قدار باشه تاهمیشه اینجوری باشه حتی کقتی عروسی کردین نابود میشی...

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه سبز💚 وزن شروع 💚۶۰ وزن الان 💚۴۸.۵۵۰ هدف 💚۴۸ با بهترین گروه دنیا بامدادخمار....من یه مامان خوبم که باوجود حاملگی مواظبم خپلی نشم😍😍 

تخفیفهای مراکز سلامتی و پزشکی رو از اینجا بگیرید

1613

تا دير نشده يا برين پيش مشاور يا جدا شو بعدا كه بري سرخونه زندگي خودت خيلي بدتره و هم محدودترت ميكنه هم بيشتر بهت شك ميكنه و اذيت ميشي

ميشه لطف كنين براي درست شدن كار منو و همسرم يه صلوات بفرستين خيلي ممنون ميشم ❤️❤️

خب همین که الان با یه گوشی دیگه ای خودش میتونه زمینه شک باشه دیگه

اما با این حال نظرمه ایشون مشکل داره

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند...آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
8

ی چیزی بهت میگم خواهرانه اگه ب امید این نشستی بعد عروسی خوب شه بیخود دلتو صابون نزن چون علاوه بر همه این اخلاقاش زندانی کردنت تو خونه هم بهش اضافه میشه اون موقع است ک عشقت کم کم میشه نفرت پس درست تصمیم بگیر 

1523
همسرت بیماره  برو روانشناس و بعد روانپزشک  اگر تشخیص پارانویید بده احتمالا درمانش هم خیل ...

بهش میگم نمیاد خب میگم وگرنه جدا میشیم اگه درست نشی میگه عمرا جدا نمیشم و کلی هم فوشم میده 😔

1639