2737
2734
عنوان

ضدافتاب خوب بهم معرفی کنید

141 بازدید | 20 پست

بچه ها ضدافتاب خوب؟با قیمت

رنگی باشه و سبک

پوستم معمولیه

اهل کرم ارایشی نیستم

بخونیدلطفا**خدای مهربونم:میدونم از آرزوهام خبر داری و اونا فقط بین من و توان مثل یه راز...اما یه چیزی رو اینجا بلند میگم تا هرکس که دید آمین بگه .خدای قشنگم توروخدا هیچ عزیزی درد نکشه  و هیچ کس درد کشیدن عزیزشو نبینه  ..میگن ته ته التماس قسم به خود خداس خدایا توروخدا به حق هر آمینی که گفته میشه یه بیمار به زندگی شاد برگرده.آمین

برو از عطاری ضد افتاب گیاهی دست ساز بگیر

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
رنگش به چی میزنه؟ مثلا من پریم رنگی میزدم رنگش به زردی میزد. 

نه این  به زردی نمیزنه ببین معمولیه نه خیلی سفیده نه خیلی رنگی بیشتر رنگیا به زرد وصورتی میزنن این اینجوری نیست

ن خودم در حال حاضر فاربن میزنم ولی میخوام عوض کنم

بخونیدلطفا**خدای مهربونم:میدونم از آرزوهام خبر داری و اونا فقط بین من و توان مثل یه راز...اما یه چیزی رو اینجا بلند میگم تا هرکس که دید آمین بگه .خدای قشنگم توروخدا هیچ عزیزی درد نکشه  و هیچ کس درد کشیدن عزیزشو نبینه  ..میگن ته ته التماس قسم به خود خداس خدایا توروخدا به حق هر آمینی که گفته میشه یه بیمار به زندگی شاد برگرده.آمین
2706