2726

سلام عزیزان، ببخشید خونه اجاره‌ای تو لار چه رنج قیمت هست؟ 

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست، انقدر خوب بخند که ندانی غم چیست/لطفا برای تایپیک هام گزارش بزنین ممنونم دوستان

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ما قبلا سه سال لار بودیم به سختی خونه پیدا می کردیم، الان دو ساله منتقل شدیم شهر دیگه، اما باز منتقل شدیم لار، همه اش می ترسم باز به سختی خونه پیدا کنیم، یا اصلا پیدا نکنیم 

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست، انقدر خوب بخند که ندانی غم چیست/لطفا برای تایپیک هام گزارش بزنین ممنونم دوستان
زنک بزن از مشاور املاکا بپرس

اونو که حتما می پرسیم گفتم ببینم الان قیمت ها چطوره 

ما قبلا سه سال لار بودیم به سختی خونه پیدا می کردیم، الان دو ساله منتقل شدیم شهر دیگه، اما باز منتقل ...

ن خونه فراوونه 

اگه با مشاور املاک مشورت کنین ب. راحتی خونه پیدا میکنین

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
ن خونه فراوونه  اگه با مشاور املاک مشورت کنین ب. راحتی خونه پیدا میکنین

همون موقع هم زیاد بود اما بیشتر مالک ها سپرده بودن که خونه به لاری ها اجاره میدیم 

اونو که حتما می پرسیم گفتم ببینم الان قیمت ها چطوره 

قیمتا ک رفته بالا 

ولی خب قیمت بستگی ب این داره ک چجور خونه ای باشه چندخوابه باشه نوساز باشه 

اپارتمانی باشه یا ویلایی

همه اینا تو قیمتش تاثیر داره دیگه

ولی نترس قیمتا نسبت ب. شهرای دیکه ارزونتره

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙

اگه شما مشاور املاک می شناشین میشه شماره تماس برام بذارین لطفا، ممنون میشم 

ما دو خوابه، کمد دیواری داشته باشه، حیاط دار، اگه هم حیاط نداره نهایتا آپارتمان پارکینگ دار باشه

2706