1421
1411

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

اره ازت فیلمم میگیرن اگه دست از پا خطا کنی فیلمتو پخش میکنن😂

این حرفا چیه دختر

من اینجوری ام. هرکس تاپیک الکی بزنه میرم تو تاپیک و ازش میپرسم هدفت چیه از این کار. همینم هستم ک هستم. تا شما باشی ب این درک برسی ک برا مجلس ختم دختر خاله عمه مادرت خودت لباس انتخاب کنی. یا اگه برادر شوهر دختر عمه ات ی مشکل ساده داره براش تاپیک نزنی. یعنی ممکنه ب این درک برسیم ی روزی؟
1390

😐😬😣چقدر چرت و پرت میگن

برا شغل های نظامی اره معاینه بدنی هم دارن ولی فرهنگیان؟

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
ینی از لخت بابای من خوششون اومد ک شد معلم؟

😂😂😂😂😂😂😂

همه گفتن فرق تو با این اونه که تو دوسش داری و اون قدرتو نمیدونه          گفتم با خنده آخه دیوونه تا یکی نره هیشکی قدرشو نمیدونه 🥀
1376
1403

فقط قد وزن بینایی شنوایی

جاست دیس

بجا این فکرا برو سوالا مصاحبه را بخون

من اینجوری ام. هرکس تاپیک الکی بزنه میرم تو تاپیک و ازش میپرسم هدفت چیه از این کار. همینم هستم ک هستم. تا شما باشی ب این درک برسی ک برا مجلس ختم دختر خاله عمه مادرت خودت لباس انتخاب کنی. یا اگه برادر شوهر دختر عمه ات ی مشکل ساده داره براش تاپیک نزنی. یعنی ممکنه ب این درک برسیم ی روزی؟
اره گلم خواهر من رفته دکتر گفته لخت شو ببینن تتویی چیزی نداری بقیه هم اول اگاهی داشته باشن بعد بیان ...

بقیه تو فرهنگیان درس خوندن و این دوره هارو پشت سر گذروندن😐

آخه تتو؟

1331