2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واقعا تاثیر داره؟؟

بله...هم لباساهم ماشین ضدعفونی میشه...

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2738
آخه ریختم تاثیر نداشت 

قرص جرمگیر تاثیرش بیشتره خالی بشورها 

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد

من قرص ظرفشويي انداختم تو لباسشويي 

كلي اشغال و جرم داد بيرون

ولي لاستيك دورش اونقدر تميز نشد كه بگم راضي بودم

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!

سلام از لوازم خونگی ها یه پودره مخصوص جمگیری لباسشویی مثل تایده بخر و اندازه یک پیمانه بریز تو لباسشویی خالی خیلیییییی تمیز میکنه و عمر لباسشویی را هم زیاد میکنه .... یک بسته اش را شاید 4 یا 5 سال داشته باشی

2706