2733
2734
عنوان

شما جای من باشین چیکار میکنین؟؟

369 بازدید | 70 پست

سلام دوستان.وقتتون بخیر..چند وقت پیش سر یه مسئله ای با دوست پسرم که یکی از اشناهامون هستن بحثمون شد..یه چیزیو میخواست بگم و من چون نگفتم(نمبتونستم بگم چون خیلی بد میشد..در مورد یه نفر از اشناهاشون بود...و خلاصه)گفت تا نگی من جوابتو نمیدم..منم اولش یکم شوخی و اینا پیام دادم هیچی نگفت من گفتم نمیدونم تا کی میخای اینجوری ادامه بدی گفت تا هر وقت که بگی چی شده...چون گفته بودم که اگه بگم خیلی بد میشع

منم پریشب بعد دو رور پیام دادم گفتم الان زنگ میزنم جواب ندادی دیگه هییییچ وقت بهت زنگ نمبزنم...زنگ زدم 5دقیقه بعد از پیامم جواب نداد..بعد از10دقیقه رنگ زده بود و من جواب نداذم دیگه...الانم همینجوری معلقیم ...بنظرتون چیکار کنم

من خبلی خودمو کوچیک کردم دیگه بسه...راستی من19سالمه اونم 31سالشه...

دلمم میخاد گوشیمو خاموش کنم و کات کنم و بهتر بشینم درسمو بخونم...بنظرتون بهش پیام بدم خدافظی کنم یا هیچی نگم

چون همون رور گفتم که..اگه جواب ندی دیگع هیچ وقت بهت زنگ نمبزنم...واقعا نمیدونم..میشه نظرتونو بگین..ممنون میشم😘

عزیزم کسی ک واقعا میخاد بره پیام نمیده خداحافظی کنه

میره 

به همین اسونی

اون هم اگه شما رو بخاد میاد دنیالت

۷ سال انتظار کشیدن برای مادر شدن از من یک زن قوی و صبور ساخته. خدایا نی نی هام رو سپردم به خودت😍🧿🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من بودم اصلا بهش خدافظ واینا نمیگفتم میزاشتم اونم بین زمین وآسمون بمونه 

اینطوری بهتره شاید درست شد وبرگشت ولی اینطوری بری جلو همش باید توضیح بدی

2738

هیچی نگو واس نده.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

طرفتون بنظر میاد آدم سلطه طلبی باشه 

خصوصا بخاطر اختلاف سنی زیادی که دارید 

سن شما هم الان کمه اگر ۷ یا ۸ سال بزرگتر بودی این اختلاف کمتر یه چشم می اومد چون اون موقع شما پخته تر بودی 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2706