2737
2739
عنوان

میشه چند لحظه بیاین!!!💜

129 بازدید | 17 پست

سلام دوستان.وقتتون بخیر..چند وقت پیش سر یه مسئله ای با دوست پسرم که یکی از اشناهامون هستن بحثمون شد..یه چیزیو میخواست بگم و من چون نگفتم(نمبتونستم بگم چون خیلی بد میشد..در مورد یه نفر از اشناهاشون بود...و خلاصه)گفت تا نگی من جوابتو نمیدم..منم اولش یکم شوخی و اینا پیام دادم هیچی نگفت من گفتم نمیدونم تا کی میخای اینجوری ادامه بدی گفت تا هر وقت که بگی چی شده...چون گفته بودم که اگه بگم خیلی بد میشع

منم پریشب بعد دو رور پیام دادم گفتم الان زنگ میزنم جواب ندادی دیگه هییییچ وقت بهت زنگ نمبزنم...زنگ زدم 5دقیقه بعد از پیامم جواب نداد..بعد از10دقیقه رنگ زده بود و من جواب نداذم دیگه...الانم همینجوری معلقیم ...بنظرتون چیکار کنم

من خبلی خودمو کوچیک کردم دیگه بسه...راستی من19سالمه اونم 31سالشه...

دلمم میخاد گوشیمو خاموش کنم و کات کنم و بهتر بشینم درسمو بخونم...بنظرتون بهش پیام بدم خدافظی کنم یا هیچی نگم

چون همون رور گفتم که..اگه جواب ندی دیگع هیچ وقت بهت زنگ نمبزنم...واقعا نمیدونم..میشه نظرتونو بگین..ممنون میشم😘😘

یعنی آخر این رابطه چیزی جز پشیمونی نیست

بشین سر درست که هنوز خیلی راه داری

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیخیالش.اگه بخوای باهاش ازدواج هم کنی تفاوت سنیتون زیاده.بهتر.دیگه زنگ نزن.بشین درستو بخون.کسی که بخواد به زور وادارت کنه کاری واسش انجام بدی بی منطق و زورگو هستش.به درد نمیخوره.درس بخون برو دانشگاه کیس های خیلی بهتر هستن.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2738
چون سنم کمه؟؟

چون هنوز تا پختگی فاصله داری

چون اختلاف سنیتون زیاده

چون اون داره ازت سواستفاده میکنه و میخواد به زور براش کار انجام بدی

چون توی دانشگاه و بعدش موقعیت خوب زیاد میاد سراغت

سنت کم نیست

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

کلا سنتون به هم نمی خوره اگه واسه ازدواج می خوای به نظره من این رابطه اشتباس چون چند سال دیگه اون پیر می شه تو جوونی کارش می شه شک کردن با کی بودی چرا بودی چی گفتی و ... در مورد حرفاتون هم دیگه بهش رو نده اگه رفت بهتر شما بهترین موقعیت های ممکن رو پیش رو دارین الان اگه به غیر از درس خوندن رو چیزه دیگه ای تمرکز کنید در سنین بالاتر کم کاری این دورانتون می شه براتون فقط حسرت کاش این کار رو می کردم کاش اون کار رو می کردم کاش بیشتر می خوندم شما تمام وجود تمرکزتون رو رو تحصیل بزارید من بهتون قول می دم یکی از موفق ترین افراد در خانوادتون می شید .شاید اولش سخت باشه دل کندن اما از حرفاتون مشخصه بیشتر منطقی هستین تا احساسی که این خیلی خوبه .

این مطلب اصلا تبلیغ چیزی یا کسی نیست تنها داستانی کوتاه از زندگی منه .من 31 سال عمرمه تقریبا روز خوش ندیدم یعنی دیدم اما همیشه از خودم متنفر بودم بقیه رو خوب می دیدم خودم رو داغون می دیدم همیشه همه از من بالاتر بودن همیشه افسردگی کامل داشتم هزاران هزار کتاب هم خوندم اما تاثیر نداشت روان پزشک رفتم اونم چند بار کمکی نکرد باهاشون صحبت می کردم می فهمیدم من خوبم تا اونا همشون مشکل دارن و وانمود می کنن ندارن . زندگی من شده بود روز و شب یه بار خیلی سنگین  از فشار و درد رو همراه خودم کشیدن تا با روش آلفا آشنا شدم اوایل خیلی خوب بود اما یه مدت زیاد که انجام دادم احساس کردم پرت شدم بیرون  .چون طولانی بود بقیه ش در لینک موجود در صحفه خصوصی منه 
خودم ابن تصمیمو گرفتم..ولی اون فک کنم منتظره من پیام بدم و بگم چی شده..نمیدونه که دیگه کلا میخوام بر ...

آفرین بهترین کارو میکنی عزیزم از این موقعیت بهترم برات هست خودتو درگیر این آقا نکن 

💔😢😞😭این ایموجی ها وصف حال این روزهای منه😔
2706