2726
عنوان

مامان خانوما و باردارا لطفا کمک😢

80 بازدید | 12 پست

سلام

امروز تست تحمل گلوکز داشتم 

خون ناشتارو دادم ساعت۸:۱۰بعد  محلول گلوکز و آب خوردم   بعد ساعت ۹:۱۰ خون دوم دادم ک حالم خیلی بد شد و سرگیجه و بعد ۲۰ دقه بالا آوردم   

این ینی من دیابت دارم ک نمتونم تحمل کنم؟؟؟

الهی و ربی من لی غیرک    خدای من و پروردگار من من جز تو که را دارم؟؟             👦👰👶

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نخیر هی ربطی نداره ولی متاسفانه باید ازمایشت رو از اول تکرار کنی و محلول رو مجدد بخوری.منم هی میخواستم بالا بیارم سریع ضد تهوع خوردم. به ازمایشگاهت بگو بالا اوری

خدایا از رحمتت نا امید نیستم
2728

نه فقط نتونستی تحمل کنی

خیلی از باردارها نمیتونن و بالا میارن

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

فکر نمیکنم . من که عین خیالم نبود شربت گلوکز رو چنان با اشتها میخوردم که یارو که تست میگرفت خنده اش گرفته بود . ولی دوستم مثل شما حالش بد شد ولی بعدش که جواب ازمایش اومد مشکلی نداشت

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
نخیر هی ربطی نداره ولی متاسفانه باید ازمایشت رو از اول تکرار کنی و محلول رو مجدد بخوری.منم هی میخواس ...

جدی ربط نداره؟؟گفتم و گفتم اگ بمیرم دوباره از این محلول نمیخورم گفت عیب نداره نمیخاد بخوری فقط گفت حتما به دکترت بگو یه آزمایش دیگ مینویسه اونو حتما بدی

الهی و ربی من لی غیرک    خدای من و پروردگار من من جز تو که را دارم؟؟             👦👰👶
جدی ربط نداره؟؟گفتم و گفتم اگ بمیرم دوباره از این محلول نمیخورم گفت عیب نداره نمیخاد بخوری فقط گفت ح ...

نه خواهرم اکثرا با خوردن این محلول حالت تهوع میگیرند مهم عددی که ازایشگاه بهت میده.خواهری باید تکرارکنی راه چاره ای نداری

خدایا از رحمتت نا امید نیستم

ن اشکالی نداره بالا آوردن طبیعیه

آزمایشگاه به من گفت تا 45 دقیقه، 50 دقیقه تحمل کن بالا نیار وگرنه مجبوری دوباره محلول و بخوری... 

اینجور که تو میگی بعد یه ساعت بالا آوردی بعید میدونم نیاز باشه دوباره محلول و بخوری به آزمایشگاه بگو که چن دقیقه بعد بالا آوردی خودش بهت میگه که باید تکرار کنی یا نه.. 

نه خواهرم اکثرا با خوردن این محلول حالت تهوع میگیرند مهم عددی که ازایشگاه بهت میده.خواهری باید تکرار ...

وای😭من خیلی هم کم خونم سرنگ سه ساعت طول میکشید پر بشه

ن اشکالی نداره بالا آوردن طبیعیه آزمایشگاه به من گفت تا 45 دقیقه، 50 دقیقه تحمل کن بالا نیار وگرنه ...

آها من بعد یک ساعت و ۲۰ دقه بالا آوردم گفت نمیخاد تکرار کنی