2726
عنوان

کمک کمک

103 بازدید | 7 پست

تازگیاخیلی خواب کسی رومیبینم که دوسش داشتم ونتونستیم باهم ازدواج کنیم وعذاب وجدان میگیرم بااینکه بهش فکرنمیکنم اماخوابشومیبینم 

دلم میگیرره خیلییییی زیاد

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان......󾬌️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....󾬌️󾬌️󾬌️󾬌️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خيلى خوبه كه استغفاربگى

میگم زیاد وصلوات میفرستم وقران میخونم اماخب بعضی وقتا شیطون میگه بهش زنگ بزن وباهاش حرف بزن همش احساس میکنم ازم دلخوره

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان......󾬌️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....󾬌️󾬌️󾬌️󾬌️
2728

خواب كه دست خود آدم نيست منم خوابايب ميبينم كه خوشم نمياد 

اما شبها قبل خواب چنتا سوره كوچك قرآن رو بخون انرژي مثبت داره بلكه اين خوابا رو دوست نداري نبيني

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
وافوض امرى الى الله ان الله بصير بالعباد را خيلى بگو

مررسی

میگم زیاد وصلوات میفرستم وقران میخونم اماخب بعضی وقتا شیطون میگه بهش زنگ بزن وباهاش حرف بزن همش احسا ...

اینکارو نکن شیاطین معمولا موقع بارداری زن بیشتر روش تمرکز میکنن تا که اونو زندگیشو مختل کنن چون توی وجودش یک موجود پاک و منزه داره . با زندگیت بازی نکن اول میگی برا حلالیت میزنگم بعدا یچیز دیگه میشه فراموش کن کلا