2737
2739

دیشب برای اولین بار پیش مادرم قربون صدقه رفت ی جوری شدم کسی هس شوهرش مث شوهر من باشه ؟؟؟؟😝

ی ضرب المثل خارجی هس ک میگه:                                 😏    car  not  R  😏                                      یعنی: "کار که عار نیست"                                                          خارج نرفتید ک بدونید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به شوهرت بگو پیش مادر خودش هم قربونت بره.😉

پیش مادر خودش ک میدونه مامانش حساسه میگه بیا بوس بده و کلی قربون صدقه میره 😂میدونه مامانش حساسه هی تکرار میکنه😁

ی ضرب المثل خارجی هس ک میگه:                                 😏    car  not  R  😏                                      یعنی: "کار که عار نیست"                                                          خارج نرفتید ک بدونید 
2738
امضات اسی😂😂😂😂

😅😍😘

واااااا این دیگه چه سوالیه

کسی هست شوهرش مث شوهر من باشه؟چیکار کرده مگه دوتا قربون صدقه رفته دیگه همچی میگین انگار بدبخت جرمی مرتکب شده.کسی هست مث خوده شما باشه با قربون صدقه رفتن ی جوری بشه تاپیک بزنه؟

2706