2737
2734

مادرشوهر پدرشوهرم بمن بی احترامی کردن ولی شوهرم جیکش در نیومد یه عکس العملی نشون نداد  ولی هرکی کوچبکترین چیزی بهشون بگه خیلی عصبانی میشه.اصن بهش که میگم هیچوقت ازم دفاع نمبکنی یا اصن ناراحت نمیشی تو دله خودت انگار ن انگار جواب نمیده.داییش بم احترامی میکنه بش میگم چرا دفاع نکردی ازمن چیزی نمیگه. ازین ناراحتم ک همش میگن چرا ازم دفاع نکردی و خودمو کوچیک میکنم..نمیدونم دلیل کاراش چیه دوسش دارم ولی من بااین حرکاتش به دوست داشتنش شک میکنم منم رفتارمو باهاش تعقیر دادم و سر سنگینم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا میذاری بی احترامی کنن که کسی بخواد دفاع کنه ازت 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2731

ما خودمون به آدما میگیم که چطور باهامون برخورد کنن عزیزم تجدید نظر کن تو رفتارت

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2738

همیشه واس خودت ارزش قاعل شو هر کسی بهت بی احترامی کرد سریع ضربتی با خنده جوابشو بده ک ن سیخ بسوزه نه کباب هیچ موقع با حرص جواب نده

بغض..یعنی خنده های ساختگی...شکنجت بکنن و تو مبادا آخ بگی...
دادم ولی از شوهرم ناراحتم یه اصن نمبگه اره حق با توهه یا نباید اون حرفو میزدن اصلا انگار ن انگار غیر ...

باهاش سر سنگین باش از بالا بهش نگا کن همیشه اونموقه کشیده میشه سمتت یجوری ب خودت تشنش کن دیه اون موقه اونم واست ارزش قاعل میشه

بغض..یعنی خنده های ساختگی...شکنجت بکنن و تو مبادا آخ بگی...
2706