2726

سلام دوستان میخوام بدونم نظر دکترتون درباره آزمایش خون سل فری که در ایران انجام میشه چیه؟ 

آیا اونایی که میفرستن خارج از ایران بهتره و مطمئن تره یا اونایی که  داخل ایران انجام میدن؟؟؟؟؟؟

لطف میکنید جواب میدین🙏🙏

کمی عفت کلام و داشتن شرم و حیا در گفتار  بد نیستا بهش فکر کنید بعضی خانمای نی نی سایت!!!

پزشک من داخل ایران رو بهتر میدونست ، دلیلش هم این بود که خیلی از آزمایشگاه هایی که میگن فرستادیم خارج ، متاسفانه میفرستن چین و دروغ میگن که آلمان فرستادیم. آزمایشگاه نیلو در تهران انجام میده و واقعا معتبره. من که فرستادن برام نیلو.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزيزم ميفرستن كره جنوبي و ايران و المان.من دو ماه پيش فرستادم المان،مهر و امضا و مشخصات ازمايشگاه در المان رو داره.تفاوت قيمتي نداشت كلا بين ٢٣٠٠ تا ٢٦٠٠ بود كه المان همون ٢٦٠٠ بود

#نه_به_كودك_همسري #نه_به_خشونت_خانگي #نه_به_آزارجنسي #نه_به_آزارحيوانات
پزشک من داخل ایران رو بهتر میدونست ، دلیلش هم این بود که خیلی از آزمایشگاه هایی که میگن فرستادیم خار ...

منم دکتر گفت اول نیلو بعد دوجای دیگه...

ولی نمیدونستم نیلو خودش انجام میده مرسی که گفتین❤

کمی عفت کلام و داشتن شرم و حیا در گفتار  بد نیستا بهش فکر کنید بعضی خانمای نی نی سایت!!!
۱/۳۳۹ بود 

ممنون منم چندتا پایین تر از شما 

انشالله خدا به همه بچه های سالم عطا کنه🙏❤

ولی از امینو سنتز خیلی بهتره ریسکت چنده؟

۱به۳۳۴

آمنیوسنتز  حای معتبر خیلی خوبه چون ۱۰۰ در صد مطمئنت میکنه 

من آمنیو هم کردم سر بچه اولم عالی بدون هیچ درد و مشکلی  

۱به۳۳۴   آمنیوسنتز  حای معتبر خیلی خوبه چون ۱۰۰ در صد مطمئنت میکنه  من آمنیو هم ...

ریسکت زیاد نیست ببر همون نیلو با یک و خورده ای برات انجام میده من پیش دکتر حنطوش زاده میرم خیلیا پیشش امینو انجام میدن

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
ریسکت زیاد نیست ببر همون نیلو با یک و خورده ای برات انجام میده من پیش دکتر حنطوش زاده میرم خیلیا پیش ...

مطمئنی یک و خورده ای؟  من شهرستانم  میگن ۲۲۰۰۰۰۰۰  میشه میفرستن نیلو --- 

2706