2726
عنوان

باز نشدن دایرکت اینستاگرام

3280 بازدید | 23 پست

سلام به همگی

اینستاگرام من از دیروز این مشکل رو پیدا کرده توی نوتیفیکیشن ها پیامها دیده میشن حتی عدد کامنتها هم هست ولی وقتی میرم دایرکت هیچ پیام جدیدی نمی بینم

آپدیت هم کردم درست نشد

پاکش کردم دوباره نصب کردم همون لحظه درست شد ولی دوباره پیام جدید که اومد همونجوری شد

کسی میتونه راهنماییم کنه چطوری باید درستش کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ریپورت نشدی ایا؟؟اگه رمز اکانتتو داری حذف کن دوباره نصب کن خوب میشه

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
2728

تا اخر پیامتو نخوندم تازه دیدم این راهکارم رفتی نشد

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔

نه پیجا برام باز میشن و کامنتم می تونم بذارم

حذف کردم دوباره نصب کردم همون لحظه درست شد ولی پیامای جدید که اومد دوباره همونطوری شد

بچه ها تو اپدیت جدید چرا صرفه جویی در مصرف داده رو میزنی بادم فیلم ها خودکار نشون داده میشه قبل اپدیت اینجوری نبود مال شمام اینجوریه

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   
2706